44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/news/azo7mEhJLwCttOkPUOEHpGb4CyymfmVVDm0akL6n.png)
У п'ятницю, 26 липня, на Волині в останню путь провели 50-річного захисника з Волині Олега Мартинова.
Про це повідомляє Володимирська міська рада.
Серце стрільця-санітара, який був мобілізований у військо навесні цього року, зупинилось 7 липня.
У церкві Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії зібралась родина, друзі, сусіди, люди, яким по-особливому болить ця втрата.
Під час панахиди отець Євген зазначив, що це 44 домовина воїна у цьому храмі з початку повномасштабного вторгнення.
«Молимось за мужність, силу і витримку наших воїнів, за знищення окупантів. А тим, хто розпочав цю війну і пішов знищувати нашу націю, дай, Боже, розуму, мудрості і втихомирення. Нам – ще більшої віри, надії і любові, а новоспочилому Герою – Царство Небесне», – сказав священник.
Звернувся зі словами підтримки до осиротілих мами, брата, сина і дружини, до усієї родини та близьких померлого перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук: «Сьогодні у нашому місті смуток, тому що ми вчергове прощаємось з воїном. У цьому храмі вже відслужили поховальні церемонії за 44 військовослужбовцями, а на центральній площі міста на тимчасовій Дошці пам’яті, відкритій у 2014 році, за десять років війни – світлини 166 Героїв! У наступному місяці майстри знову розширять її на 20 світлин. І серед них тепер буде й фото Олега. Дякую Олегу за його вклад у захист країни, дякую усім воїнам, які зараз захищають нашу Україну. Віримо в перемогу, вічна пам’ять воїну!»
Поховали захисника на Федорівському кладовищі з усіма військовими почестями.
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/MoT4Gz2BowXihIakJaNIAk7k0bwUrVXtcbuA2bYq.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/gbYn4jWsu5gIcgWHTEYU3DUcDCrkrmbaZmuurPMY.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/53zbpzb1LhVzCWyxbtm1zZhLgvfndFgAAPIgtE3g.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/vdB1IeUiZMGVcvYRCltR6eOEyQiFHEjCvLPEcwPb.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/Wkf0nBTJdNbM7HTqFHVDsoZaZigMNbqqMcmKCzmf.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/UjmUZ4PXfvGNMFswEyBxEDb1DMpr4BxyxaXnp8gQ.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/ndcWPW8g0Fztw0zNnGm0EJWnwgY1EAmfQubfJ0IE.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/kIja7PjOuLILa8MUDnHV7O7tHr8qNWZ9ybBWzCyS.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/J4P5PzLP5AvWJHt6AptYPFJfarcudwfIA1VR7CAe.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/mBe4fYCmOmUfeXfN7ewg7hCoDu4DoNKTJZrAJ9Ea.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/ihtf3k4KBzHm53Ml4DGNei5tY8HbalcKIXJT1Qae.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/FpE4HD4DRj830m5P0rsO3P6skbT31t7F19BwiLEO.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/VcMHaQHb2mfXUEI7nvxky2NSVexTdhYcRGVNO1rh.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/GN6wby9yGfci0U6k3RfOjJMGEpYGXWVuX2bO0uiz.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/xdNxAi8g6ygRWVrXzKshthHrf41ZBsrVJrGzmlX7.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/hL45ccgtJGakThL8FhlbBFFRJSktc6ZFn54S8fKi.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/zC1TRdM7klzO8O1tzqx4MM5DQV5P29vEXknc3q5c.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/MFiVQg5yFMgaQUhIaK1yUvtXaKqQl40pdu4Lu1Ke.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/KIuIEplqV7VtfAOwH8utcYv5J4SuHpKWWsRGbkz4.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/JfzkzKWwlk2D9fsjK6V5lxJlB1zqh4GSFYrTBAoQ.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/GWCfUFUzDiTe6AwcbqBPIWLsROZj6ooxYKQVv01e.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/gwHfG86LAus3szEmb4nFvaBZAV8tHFLcT43ymTGY.jpg)
![44 домовина воїна у храмі з початку вторгнення: на Волині попрощались із Героєм Олегом Мартиновим](https://vsn.ua/storage/image-icons/TbAmHQAg1EFFTrwFsbsnjDTJFOPVJAYB8dPRm3G5.jpg)
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!