7 особливих місць із бруківкою Le Bruk
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/news/1vM54kIJ4eImvPCFVvI8GJzcEGeN4Undrwj8lHbz.png)
Історія появи бруківки - дуже давня. Але на початках, ще тисячі років тому до нашої ери і аж до сучасного часу, бруківкою викладали здебільшого великі міські дороги та центральні площі міст. Лише в наші дні по-справжньому оцінили переваги такого мощення, і бруківкою почали вкладати найрізноманітніші об’єкти: подвір’я, садові доріжки, парки і сквери, промислові території тощо.
В історії бруківки луцького виробника Le Bruk - теж дуже багато різних об’єктів. Компанія вирішила поділитися підбіркою особливих місць, благоустрій яких прикрасила їхня тротуарна плитка.
1. Алея Голованя в луцькому парку
Влітку 2020 року в Центральному парку Луцька облаштували алею із скульптурами видатного місцевого митця Миколи Голованя. Його будинок, прикрашений десятками подібних скульптур, є одним із найпопулярніших туристичних місць. Віднедавна роботи Миколи Голованя можна побачити і в парку.
Благоустрій алеї облаштували за допомогою бруківки «Цеглинка» Le Bruk. Максимально проста та лаконічна, вона не привертає зайвої уваги, а лише створює комфортний простір для споглядання унікального мистецтва.
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/OmEQODch3jC78RkKuRgv5mnll5A4tHnmFUzzvtd5.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/sG9UgpeRQIYat61aKcMSQSNVVCz1O17IKOZ24mUn.jpg)
2. Вулиці Крилова і Лесі Українки
Луцька пішохідна вулиця Лесі Українки та вулиця Крилова поруч із нею - перші у Луцьку, де з’явилася бруківка-вишиванка. В обох випадках традиційні українські візерунки виклали різнокольоровою бруківкою «Цеглинка».
А ще реконструкція вулиці Крилова стала особливою завдяки історичній спадщині. Під час ремонту відкопали старе польське мощення дороги, так звану шашку Трилінського (двох видів), якою була викладена вулиця ще за Польщі у 1938 році. Тому прийняли рішення максимально зберегти історичну частину дороги.
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/Ib5SJbnjKq1Bz3CAWK8cQInSBbFmch2lvtNsiXki.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/xLsS4Xc3MQNOa6TBuY5EMvruj17N1SfNsbv76dqf.jpg)
3. Площа перед РАЦСом
Одна з найбільших площ Луцька тривалий час була в поганому стані, покрита старою радянською плиткою та розбитим асфальтом. У 2021 році провели реконструкцію цієї території, і в результаті - сучасний і гарний простір.
Для благоустрію використали широкоформатну бруківку «Патіо» та «Еко» із пустотами всередині, за рахунок яких є можливість додати акцент у вигляді газону.
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZOMDQ3otv4uFh6LRdCaQEZXQ4RGTVkfcMvLEN9Nb.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/QU43Y28IHpEoKqTHNbbzpt6bUpkU6a0AZBgs7NU1.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/tW0VEO6hHBRljhJbxgRZdwFMGHknvrMiEVDx9z42.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/XBCSLdI3V7vvGbgTf1eczVqSxqfm3fR2YJVRtYCE.jpg)
4. Автозаправка ОККО
Бруківці на автозаправці ОККО вже близько 10 років, а має ідеальний вигляд! Територія вимощена бруківкою «Котушка», яка завдяки своїй формі надійно скріплюється між собою і робить мощення міцним та цілісним навіть під час значних навантажень і вібрацій.
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/VuIhEZ0ThmM7Xabef4bHxam05vBOwUZDvmKMikoM.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/DmLHXvoYRi1UIxGQBy8RdqAYOlUkYY2jhrQcf8y2.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/W4iiyXsfTOnus7zr8A3WcKQu3FN6a3ANBJtsBUKQ.jpg)
5. Звірівське лісництво
Бруківка актуальна не тільки посеред індустріальних міст, але й… у лісі! Чудовий дизайн території облаштували у Звірівському лісництві, використовуючи бруківку «Піксель».
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/npbdOrsa8YxSDaSW6ONrMphNQq7nFpCmFJh5lS4H.jpg)
6. Свято-Благовіщенський храм
Один із улюблених об’єктів компанії Le Bruk - подвір’я Свято-Благовіщенського храму у Луцьку. «Цеглинка» вкотре проявила свою універсальність та гарну здатність не виділятись, а навпаки - бути чудовим «фоном», коли треба підкреслити красу будівлі.
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/zgPWO6gve9roXM4MHP9avKONJ7mox5BMVffHAKse.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/VufQrapRiBR0IqV1eEbKPfc6FXqAS3TfKHotfQ8K.jpg)
7. Волонтерський штаб «Ангар»
Бруківка «Піксель» нині є частиною волонтерського простору - штабу «Ангар». Цікаво, що саму бруківку обирали для облаштування театру «ГаРмИдЕр», проте зараз її назва («Піксель»!) дуже тонко підходить під нинішні реалії та нових завдань «Ангару».
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/W9W0jEmGyD38CYzzicZe7YC5CdEb4CMWBXO9NRS7.jpg)
![7 особливих місць із бруківкою Le Bruk](https://vsn.ua/storage/image-icons/0FlMjaJzx74s3n35avGbdrCmwOtcSIsN4ujHDFUm.jpg)
Хочете замовити бруківку Le Bruk?
Телефон: 067 334 11 12
Cайт - https://lebruk.com/
Facebook - https://www.facebook.com/brukivkalebruk
Instagram - https://instagram.com/lebruk.lutsk