Багатодітна волинянка народила п'яту дитину у «швидкій»

Багатодітна волинянка народила п'яту дитину у «швидкій»

На Волині за попередню добу дві породіллі народили немовлят у кареті швидкої допомоги. 

Про це повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Перший випадок стався на Горохівщині. 

«7 лютого 2024 року об 22 год 20 хв до надійшло звернення, що в одному із населених пунктів області у жінки почалися пологи. Бригада Горохівського відділення ЕМД, яка прибула на виклик прийняла рішення про про транспортування жінки до пологового відділення», - йдеться у повідомленні.

Вагітній 30 років, за плечима 5 вагітність, термін її вагітності приблизно 36-37 тижнів.

Проте малеча чекати не хотіла і жінка почала народжувати, тож санітарний транспорт здійснив зупинку і пологи пройшли в  машині ЕМД. О 22 год. 30 хв. народилась здорова дівчинка.

Маму та немовля доставили на госпіталізацію до пологового відділення найближчого  закладу охорони здоров’я у задовільному стані.

Багатодітна волинянка народила п'яту дитину у «швидкій»

У ночі 8 лютого на робочий планшет бригади екстреної медичної допомоги Любешівсього відділення ЕМД надійшов виклик до вагітної зі скаргами «на перейми».

«Бригада прибула за декілька хвилин. Після огляду, вияснила, що термін вагітності у жінки приблизно 39-40 тижнів. Це вже 2 пологи у 22-річної пацієнтки. Під час транспортування пацієнтки пологова діяльність стрімко наростала., тому  санітарний автомобіль було негайно зупинено та пологи пройшли у салоні  автомобіля ЕМД», - йдеться у повідомленні.

Завдяки професіоналізму фельдшера з медицини невідкладних станів пологи пройшли без ускладнень та вже о 03:30 на світ з’явилась здорова дівчинка.

Маму та новонароджену доставили до профільного закладу охорони здоров’я.

Багатодітна волинянка народила п'яту дитину у «швидкій»

Читайте також: 

Можливо зацікавить