Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт
![Концерт](https://vsn.ua/storage/news/vvRzRnJrDLVwXj9VDTdpr2nD1RZpptf5PZv4rK65.png)
У Луцьку на концерті фортепіанної музики збирали гроші на на FPV-дрони та запчастини до БЛПА для військових волинської бригади ТрО.
Суботній вечір 10 лютого об'єднав музикантів, співаків, волонтерів та військових у Палаці культури міста Луцька. Тут відбувся благодійний сольний концерт світової фортепіанної музики у виконанні лауреата міжнародних та всеукраїнських конкурсів Мікаеля Гюлазяна, метою якого був збір коштів для допомоги бійцям 100-ї бригади ТрО.
Один з організаторів концерту, волонтер Сергій Тимчук розповів журналістам ВСН, що такі заходи - це ще одна можливість об'єднатися заради спільної мети:
«Ідею організувати такий захід запропонували Андрій Жибров та Мікаель Гюлазян, тож спільними зусиллями у нас вдалося втілити це в життя. Ворог випереджає нас у плані техніки: дронів, антидронових комплексів тощо.
У них виробництво такого спорядження стоїть на державному рівні, у нас же - на волонтерських плечах. Щоб перемогти, нам потрібно об'єднуватися, як цивільним громадянам, так і владі»
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/kwDEwAAP3WENDksdPRbxrGVIeiogEnbCH76ePo5v.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/Vnx8BnsiLHPyQHVVNeqytVdTes6fkBdUUwzkF5cP.jpg)
Мікаель Гюлазян віртуозно виконував як класичні твори, так і сучасні музичні хіти.
«Я - вірменин, моє серце належить Вірменії, проте моя душа належить Україні. Я вважаю, що у мене дві Батьківщини. Сьогодні я говорив з присутніми на концерті універсальною та унікальною мовою - мовою музики, яка є зрозумілою всім.
Сподіваюся, слухачі отримали насолоду та ми разом спільними зусиллями зробили добру справу», - розповів Мікаель Гюлазян.
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/66NnMDFpv3w7Zv1eLIO1jp82KYWccmfd8fKT046P.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/IotN8rUybEASjL4sYg5fK26nTmjWb5Al22nH23gN.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/TUmvlju0YbsPO6NHZhBW9zoC1iDe7DWC7NTQirWT.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/G1S2stSGbah1eJ7GBWwClFdQ6q5AHWZyVQCUhkY9.jpg)
Майже всі квитки на концерт фортепіанної музики були продані, люди охоче підтримали захід, тож у глядацькому залі не було вільних місць. Родина Ткачуків приїхала з Рожищ, аби послухати світові мелодії та долучитися до благодійної справи.
«Донька побачила в інтернеті, що буде такий концерт. Ми постійно підтримуємо ЗСУ, донатимо, а тут ще й з'явилася можливість послухати гру на фортепіано. Купили квитки, та й приїхали, дуже задоволені, отримали масу крутих емоцій», - розповіла Галина Ткачук.
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/mF9xHPrLSf4P9eyQNDqFfAgMgg8mrLTeeLSy6cQo.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/M7E1AUWW2HFUjhvqRmcHY5oEU8ecc2mhiqvRfPv1.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/uLpQoGlbCeT9vXqZTZyHemW4syYORvSsoNACfznH.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/P4avyUJcXPZgsWmuQyzTqXipkcAjgGlFbyiciiKl.jpg)
Присутні насолодилися виступами струнного квартету в складі: Анни Присяжної, Дарини Кузьменкової, Юлії Бондарук та Анастасії Селещук; лауреатки всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів та фестивалей, учасниці проєкту «Голос країни», засновниці вокальної студії SoloWay Галини Конах; лауреатки чорноморських ігор 2019-2023, фіналістки дитячого українського євробачення Анни Ткач.
«Для участі у концерті мене запросив Мікаель Гюлазян, я йому дуже за це вдячна. Це круто, коли можна подарувати людям такі позитивні емоції та одночасно зібрати кошти на дрони, на допомогу нашим військовим», - розповіла Анна Ткач.
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/wF7Vib8HnKDq9AyFkrZRJQYoIL5nErNPkc9bqJBy.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/4dmPXMlxyw9UHGFboX6uLvqLcSsuSmL6H64tecCn.jpg)
Тішив присутніх своїм вокалом і лучанин Юрій Литвинюк, який донедавна був солістом у Волинському драмтеатрі, Волинському народному хорі та Волинському прикордонному загоні, а нині пішов нести службу у Національну гвардію України.
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZlY91ur4a6LmxVZNU1eRruccLf0aPMNIu5yVcF4L.jpg)
Чи вдалося зібрати 200 тисяч гривень, а саме така мета стояла у організаторів заходу, журналістам ВСН повідомлять згодом, коли підрахують суму коштів за продаж квитків та донатів під час концерту.
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/GgO7rJbMOtvELHDqusXbKq6q95AhGOmC58Yyu1xN.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/x1mHHWnPMy7ycT2zMfuIHrT941kqzH8ACalpouua.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/4YdKblXuPZmOa0AhLG4idnGL9aV1LkS8iGu8xLV7.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/QDyKimwbA2SSVSwy7foT1yKxjS0RzzP7wB5tgbHJ.jpg)
![Світові хіти, фортепіано та дрони: як у Луцьку минув благодійний концерт](https://vsn.ua/storage/image-icons/exrKLy9JyzgwguZhkAqX3zfcJNqt4leEj9fGSetz.jpg)
Читайте також:
- Студія звукозапису в укритті: у місті на Волині відкрили унікальний культурний простір
- У Луцьку в «Культурному укритті» відбувся благодійний концерт
- У Луцькому драмтеатрі виступив легендарний Хор Верьовки