Через ядерний шантаж росії, волинян закликають дотримуватись правил війни
![Через ядерний шантаж росії, волинян закликають дотримуватись правил війни](https://vsn.ua/storage/news/gwuVEEvP8ZTp2QRVgxVmaCdPoYzagf0kRB63e1Xr.png)
Начальник волинської поліції звернувся до краян, через загострення ядерного шантажу росії. Юрій Крошко, наголосив, що у дні відзначення державних свят безпека – це пріоритет. Він закликав не ігнорувати сигнал тривоги і дотримуватись вимог комендантської години.
Звернення з нагоди Дня державного прапора та Дня Незалежності України начальника ГУНП у Волинській області Юрія Крошка на офіційній сторінці оприлюднила пресслужба поліції Волині.
Також він наголосив на неухильному дотриманні правил безпеки воєнного періоду.
![Через ядерний шантаж росії, волинян закликають дотримуватись правил війни](https://vsn.ua/storage/image-icons/PGyOC46qCBPmQLc8XYVYUIoQRH8sZvQJfrMOzUuW.jpg)
«Чуєте сигнал повітряної тривоги чи отримуєте сповіщення про це на телефон – негайно покиньте місце масового скупчення та перейдіть в укриття. На сьогодні кожен вже повинен володіти інформацією про найближчі укриття біля місць свого перебування.
Так само не ігноруйте вимог комендантської години, яка діє в нашій області з 23 до 5 години. У цей час громадяни не повинні перебувати на вулицях», - зазначив Юрій Крошко.
Цілодобово охорону публічної безпеки та порядку здійснюватимуть сотні поліцейських та інших правоохоронців.
У разі необхідності громадяни можуть телефонувати на лінію 102 та повідомляти про підозрілих осіб, небезпечні предмети та інші події.