Підживлення лохини у травні: які добрива допоможуть виростити великі та солодкі ягоди

Вирощування лохини стає дедалі популярнішим серед українських садівників. Однак не всі знають, що найголовнішим періодом для підживлення кущів є травень. Якщо пропустити цей момент, врожаю може не бути.
Про те, чим підживити лохину у травні, щоб отримати багатий урожай смачних ягід, пише ТСН.
Чим підживити лохину у травні, щоб ягоди виросли великими й солодкими
Кавова гуща підкислюватиме ґрунт і насичуватиме його азотом, що покращить структуру землі. Завдяки цьому підживленню ягоди виростуть великими, соковитими й солодкими. Відходи можна вносити двома способами — в сухому й рідкому вигляді. Кавову гущу варто розсипати навколо кущів і змішати з верхнім шаром ґрунту. Ще можна приготувати настій: залити кавову гущу окропом, настояти добу, потім розвести підживлення водою і поливати кущі двічі на місяць.
Сульфат калію, сульфат магнію і сечовина підходять для другого підживлення, яке проводиться на початку літа. Такі добрива також допоможуть виростити багато солодких і великих ягід. Підживлення треба проводити після дощу, вранці чи ввечері, дотримуючись інструкції на пакованні.
Якими добривами не можна підживлювати лохину: про це треба знати
Лохина любить кислий ґрунт, а деякі добрива розкислюють його, що негативно впливає на рослину. Вона може захворіти через таке підживлення, і врожаю не буде.
Ці добрива не підходять для підживлення лохини:
- деревний попіл;
- перегній;
- гній і пташиний послід.
Читайте також:
- Отримаєте гарний врожай: коли садити помідори у травні 2025
- Урожай буде у 4 рази більшим: що варто садити біля огірків
- Як і коли садити цибулю у травні 2025 року, щоб мати рясний урожай