Діти полеглих Героїв з Волині вирушили на відпочинок за кордон
![Болгарія](https://vsn.ua/storage/news/nVnP9Pldx2IkfNUNUVBo8zhQHkuUZt6va96S9Lej.png)
Діти полеглих Героїв з Волині вирушили на відпочинок в оздоровчий табір у Болгарії.
Про це журналістам ВСН повідомив начальник відділу транспорту Волинської ОВА Назар Романюк.
З ініціативи голови Волинської ОВА Юрія Погуляйка було забезпечено транспорт для поїздки. Путівки в оздоровчий табір забезпечив БФ «Старе місто» (директор - Лариса Новосад). А проживання супроводжуючих осіб оплатив президент луцького спортивного клубу «Воїн» Михайло Смолка.
![Діти полеглих Героїв з Волині вирушили на відпочинок за кордон](https://vsn.ua/storage/image-icons/x2de4nada6scHx6BuT3g5poYRQKXeOdP7P5c9zwr.png)
Нагадаємо, нещодавно благодійники БФ «Шведський центр допомоги» об'єдналися із Волинською ОВА, центром життєстійкості «Fox house» та дитячим центром «Відкриті двері» задля реабілітації дітей.
Читайте також:
- На Волині передали допомогу для мешканців Харківщини
- Воюють на одному з найважчих напрямків фронту: оголосили про збір коштів для волинської бригади