До +29: прогноз погоди на Волині на 13 червня

До +29: прогноз погоди на Волині на 13 червня

Погода в Україні у понеділок, 13 червня, все ще буде спекотною. У більшості регіонів – сухо. Щоправда, на сході та в деяких західних областях можуть бути грози.

Про це інформує «Укргідрометцентр».

Червнева спека протримається на території країни у перший день тижня. Нижче +27 градусів не прогнозують в жодному регіоні.

Найбільш спекотно – на півдні та сході. Зокрема, на Херсонщині та Запоріжжі обіцяють +30...+32. У Харківській, Донецькій, Луганській та Миколаївській областях температура повітря теж перевалюватиме за +30. Не відставатиме й Одещина.

В інших регіонах, стовпчики термометрів теж можуть досягати позначки +30. Наприклад, на півночі та в центрі. У Чернігові та Києві – +28...+31.

У західних областях температура повітря буде меншою. Однак і там обіцяють далеко не прохолодну погоду. Зокрема, на Львівщині, Волині та Івано-Франківщині – +27…+29.

Пориви вітру в Україні сягатимуть всього 3-8 метрів за секунду.

Прогнозують і грози

Крім спеки, у понеділок прогнозують грози у низці регіонів. Вдень гримітиме у східних, частині південних та західних областей.

Сильна спека вирує в Україні протягом останнього тижня. Однак синоптикиня Наталка Діденко зазначає, що температура повітря трохи знизиться вже з вівторка, 14 червня.

До +29: прогноз погоди на Волині на 13 червня

 

Можливо зацікавить