До Луцька планують переїздити підприємства з "гарячих" точок України
![До Луцька планують переїздити підприємства з "гарячих" точок України](https://vsn.ua/storage/news/YIW532I0KLRA2sv1MygueNEeYXcyHZGaLcDWPo42.png)
Наразі міська рада отримує заявки від таких підприємств. Про це ВСН розповів директор департаменту економічної політики Луцької міськради Борис Смаль.
"Протягом останніх декількох днів ми зводимо дані підприємств Луцька і його околиць, які мають площі для складів, виробництв, з тими українськими підприємцями, які мають намір евакуйовуватися до Луцької громади. Протягом останніх декількох днів ми уже провели біля десятка таких зустрічей. Суть такої роботи - надати евакуйованим підприємствам, чи тим, які збираються це робити, місце, куди вони можуть переїхати. Для цього комусь потрібен склад, комусь земельна ділянка, цех або відкритий майданчик з краном", - розповів Борис Смаль.
За його словами, наразі роботи йде успішно: "Виявляється, є багато майданчиків, які не використовувалися, і знаходилися у приватній власності. І зараз нам телефонують люди, і пропонують свої території, зокрема, з промислових районів міста".
Центр допомагатиме усім, хто звернеться, проте, пріоритетними є: стратегічно важливі підприємства, підприємства, які виробляють товари першої необхідності, а також виробництво яких може бути використаним для забезпечення потреб цивільного населення, військових, територіальної оборони, правоохоронних органів тощо. Крім того, підприємства, які пов’язані тісними економічними зв’язками з луцькими виробниками.
Для того, аби оформити заявку на евакуацію, потрібно заповнити анкету за посиланням. Також необхідно вказати поточне розташування, вид діяльності, потребу в приміщеннях, виробничих та логістичних ресурсах для повноцінної роботи, кількість працівників та членів їх сімей, що потребують переміщення тощо.
Також, якщо хтось у Луцькій громаді має вільну нерухомість, виробничі площі, або ж склади, та бажає допомогти підприємствам із зони ведення бойових дій, то заповніть анкету за посиланням.
Контактні особи: директор департаменту економічної політики Луцької міськради Борис Смаль (0332)777955, моб. (050)4380574; його заступниця Юлія Дацюк: (0332)777933, моб. (099)7549985; начальник відділу інвестиційної політики цього ж департаменту Сергій Омельчук (0332)777932, (050)7894023. Email: [email protected].