До рідного дому на Волинь «на щиті» повертається полеглий захисник Василь Душенко
У Любешівській громаді прощатимуться із Героєм Василем Душенком. Солдат загинув 30 квітня 2025 року на території Донецької області.
Автомобіль із тілом загиблого військовослужбовця виїхав з Луцька у понеділок, 22 червня о 9:05 годині. Про це повідомив очільник Любешівської громади Олег Кух.
Для вшанування Героя жителі Седлища, Нових Березич та Любешівської Волі можуть вийти на центральні дороги у своїх селах.
Далі траурний кортеж прямує до Любешова. Рух відбуватиметься по вулиці Незалежності — до стели Пам’яті, де буде проведено Хвилину мовчання.
Після цього кортеж поверне на вул. Монастирську, біля Центру зайнятості знову виїде на вул. Незалежності та прямуватиме в Угриничі.
Просять жителів громади зустріти загиблого Захисника живим коридором та гідно вшанувати пам’ять Героя. Візьміть із собою Державний Прапор України.
Редакція ВСН висловлює щирі співчуття родині воїна. Світла пам'ять Герою!