Доньці виповнилося 8 років після загибелі тата, а сину тоді не було і двох: прикордонник з Луцька отримав смертельні поранення на війні

Історія Героя з Луцька Вадима Гошко

35-річний прикордонник Вадим Гошко, позивний Гоша, загинув 8 січня 2023 року в бою за місто Соледар на Донеччині. Внаслідок ворожого мінометного обстрілу отримав смертельні осколкові поранення.

Вадим Володимирович був родом з міста Луцьк Волинської області. Навчався в місцевій загальноосвітній школі №16. Потім здобув фахову освіту в Луцькому кооперативному технікумі. В цивільному житті працював на заводі СП ТОВ «МОДЕРН-ЕКСПО». Створив сім’ю, яку дуже оберігав та сильно любив. Виховував із коханою доньку, а згодом народився і син. Родині чоловік присвячував весь свій вільний час та завжди намагався забезпечити комфортне життя. Його історію розповіли на платформі історій про загиблих захисників та захисниць України «Меморіал Героїв».

20 травня 2022 року Вадим був призваний до лав Державної прикордонної служби України. Він обіймав посаду інспектора прикордонної служби 2 категорії – кулеметника відділення інспекторів прикордонної служби 1-го (Донецького) прикордонного загону.

«Мій Вадим був коханим чоловіком, прекрасним і турботливим батьком. Дуже веселий, компанійський, енергійний, справжній, щирий і такий світлий... Був дуже добрим. Він любив свою сім'ю, друзів, країну!» – розповіла дружина полеглого бійця Анна.

Посмертно захиснику присвоєно звання старший солдат та нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Похований Герой на Алеї Слави кладовища в селі Гаразджа, що в Луцькому районі.

У Вадима лишились батько, дружина та двоє дітей. Через 10 днів після поховання доньці виповнилось 8 років, а сину на той момент не було і 2 років.

Читайте також:

Можливо зацікавить