ДТП на Маневиччині: постраждав 16-річний школяр
![ДТП на Маневиччині: постраждав 16-річний школяр](https://vsn.ua/storage/news/WnMaHLWhPkr4pzmjMZJdusSOLODA8koEbrwcXeAb.png)
Автопригода сталася у середу, 13 квітня, близько 13 години, в селі Оконськ.
44-річний маневичанин, керуючи мікроавтобусом Mercedes Sprinter та виїжджаючи із другорядної дороги, не надав перевагу у русі мотоциклу Musstang і зіткнувся з ним.
Про це повідомили поліція поліції Волині.
За кермом двоколісного перебував 16-річний школяр – мешканець сусіднього населеного пункту. Хлопець отримав численні травми, його госпіталізували у відділення хірургії Маневицької лікарні.
За даним фактом слідчі внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України. Обставини аварій з’ясують слідчі.
![ДТП на Маневиччині: постраждав 16-річний школяр](https://vsn.ua/storage/image-icons/i2DIXettH4t6EG13ZjadLWTH0TAjOe5Wd8GyjDaJ.jpg)