Два роки проводять аукціони: у місті на Волині ніхто не хоче орендувати ринок

Два роки проводять аукціони: у місті на Волині ніхто не хоче орендувати ринок

На аукціон девʼять разів виставляли продаж права оренди земельної ділянки, де знаходиться базарчик на мікрорайоні Шахтарському у Нововолинську. Але всі торги не відбувалися через відсутність учасників. Початкова вартість річної оренди становила 48 300 грн (без ПДВ). Строк оренди – 5 років. 

Аукціон проводили кілька разів у 2023 та у 2024 роках, останнього разу у квітні, пише БУГ.

15 травня попередній орендар зняв конструкції, які слугували накриттям над ринком. Контейнери продовжують стояти, у деяких – продовжують торгувати підприємці.

Нагадаємо, через відсутність порядку та антисанітарію підприємцю, який багато років орендував землю під ринком, не продовжили договір. Відповідне рішення прийняли 3 листопада 2022 року на сесії. Ділянку повинні були повернути у тому ж стані, колишній орендар почав розбирати конструкції та контейнери, продавці виступили проти. Вони пішли у міську раду, щоб відстояти свої робочі місця.

Ділянку виставили на аукціон, що її орендувала людина, яка наведе там порядок, встановить нові контейнери, прилавки, наведе благоустрій. За попереднім договором, який продовжили 10 років тому, за ділянку площею 300 метрів квадратних, орендар сплачував всього 11 тисяч гривень.

Читайте також:

Можливо зацікавить