Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком
![поховання військового](https://vsn.ua/storage/news/uPfOXgwn7vkTveyOufgapbo5oRHuh3ld9U1WcS9C.png)
У понеділок, 27 травня, на Волині провели до місця вічного спочинку 43-річного Героя Олександра Максимчука.
Про це повідомляє Маневицька громада.
Захисник упродовж 2014-2016 років брав участь у антитерористичній операції проти російських окупантів. Із 2021 року служив за контрактом та виконував бойові завдання під Соледаром, Краматорськом, Слов’янськом, де отримав поранення. 24 травня 2024 року під час лікування у місті Рівне його життєва свічка передчасно згасла.
Прощання з Героєм відбулося біля рідного дому у Вараші на Рівненщині. Заупокійну панахиду відслужили у Свято-Миколаївському храмі с. Колодії на Маневиччині. Поховали захисника на місцевому кладовищі у Нових Підцаревичах, де народився відважний боєць. Віддати останню шану військовослужбовцю прийшли рідні, друзі, представники влади та жителі громад.
Прощалися з воїном зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати.
У Олександра Володимировича залишилися мама, дружина та двоє синів.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/T2vUCCuNX5uwWSdBK6nPZuyesqYB4BPesnNbVkDF.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/8l5oKslgPENc0JHl0IPNgGkROpawYGZjPeJDCSAz.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/KefTLY1YHhMJ1ZNf79VXaEWm9ZNgKLh1Xj1FXS3d.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/AFkYLaDurpjV4vbTWcGEkPCsHvZwbmO5wTVDOd2g.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/n5FIbwbnxEE7mCRd2uNPaCmRHpIdFfYLe7i2ucFj.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/YvK2cejnDXXIC0C3zhVC2sbByooZjTnwqttFJtu9.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/AF3NhEks3IKyo7wNxbf3AhJcEFWLmKGjNHT5TDAe.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/uJ5yNavu62Rx59eJc5ask3BUvf91TDYG6Y6sUZtT.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/RNz2tC12c7hjecU4fuLbOgsUwJba4BfsVrJs0VCx.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/J7RSC1V1MvWhshI6TEATlGdhEO5rAhq6ecN0ajEW.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/GiyDMAjwpcV9eQsSG3ijqIJA6N6nwguy8Cz80pqd.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/9i59Y0CyJfmY1KfXz06lzbNHfLE9B2atWly4d9y0.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/7OYwYHY8vpwvD799tBx8ayjT1gZxZ7RlbcMKMljY.jpg)
![Двоє синів ніколи більше не побачать тата: на Волині прощались із Героєм Олександром Максимчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/YB1kfoO5TpLUSWv1HI8F1e67vAkGFKfep63Zg6ix.jpg)