Експоліцейську з Луцька покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

корупція

Колишню працівницю Луцького районного управління поліції покарали за правопорушення, пов’язане з корупцією

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Суд притягнув до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане із корупцією, колишнього помічника чергового чергової частини відділу моніторингу Луцького районного управління поліції ГУ НП у Волинській області.  

Звільнившись із роботи, поліцейська, всупереч вимогам ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подала без поважних причин декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, при звільненні. 

Протокол стосовно неї склали поліцейські Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. 

Суд визнав експоліцейську винною у порушенні вимог фінансового контролю (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП) та призначив покарання у виді штрафу, який вона уже сплатила.

Задля усунення причин та умов, що сприяли вчиненню працівницею адміністративного правопорушення, пов’язаного із корупцією, Волинська обласна прокуратура внесла  до ГУ НП у Волинській області подання у порядку  ст. 65-1 Закону України «Про запобігання корупції».

Читайте також:

Можливо зацікавить