Фільм режисера з Волині б'є рекорди у прокаті: українці у захваті від нової стрічки

Фільм режисера з Волині б'є рекорди у прокаті: українці у захваті від нової стрічки

З 24 по 27 серпня історичний фільм волинянина Олеся Саніна «Довбуш» зібрав 8, 7 мільйонів гривень. Його на вихідних подивилися 60 тисяч глядачів. Касові показники також включили й показ з командою фільму, який відбувся перед прем'єрою фільму.

Про це розповідає Film.ua Group на фейсбук-сторінці, пише Знай.UA.

Першими глядачами стали бійці 68-ї єгерської бригади, яка має звання Олеся Довбиша. Показ фільму для бійців відбувся неподалік лінії зіткнення, в імпровізованому кінотеатрі.

А передпрем'єрний показ в деяких містах України почався з 19 серпня. В рамках цього командою вони об'їздили такі міста як Одеса, Харків, Чернігів, Чернівці, Київ та інші.

Стрічка стала одною з самих очікуваних українських фільмів. Вона розповідає про життя Олекси Довбуша в українських Карпатах. Олекса Довбуш - опришок, який досить відомий через свою жагу до справедливості та рішучістю.

Фільм режисера з Волині б'є рекорди у прокаті: українці у захваті від нової стрічки

Знімання фільму почались ще у 2018 році, потім через деякі причини прокат переносився. А вже у 2021 році було випущено офіційний трейлер першої історичної стрічки про Олеся Довбуша. Саме тоді реліз планувався у 2022 році, але через війну в Україні його перенесли. Попри таке довге очікування, сам фільм знімався всього 108 днів, але з перервами. До створення костюмів підійшли талановито - над ними протягом підготовки працювали понад 117 майстрів. Також епізодичні ролі там зіграли декілька українських зірок, які до кіно не мають ніякого відношення. Серед них футболісти Мілевський, Федецький та учасниця гурту Go-A - Катерина Павленко.

Зазначимо, що режисер цього фільму Олесь Санін родом із Камінь-Каширського, навчався у Луцькій гімназії №4.

Читайте також:

Можливо зацікавить