Гній тиснув на серце: на Волині лікарі врятували 18-річного хлопця
У КНП «Нововолинська ЦМЛ» провели складне та життєво важливе оперативне втручання. 18-річний пацієнт зіткнувся із вкрай важким ускладненням — гнійним перикардитом.
Про це повідомили у медзакладі.
Це небезпечний стан, при якому в навколосерцевій сумці накопичується гнійний вміст. Він створює критичний тиск на серце і становить безпосередню небезпеку для життя.
«Завдяки злагодженій та точній роботі лікарів вдалося видалити патологічний ексудат та оперативно зняти тиск із серця, що дало змогу уникнути життєво небезпечних ускладнень. Дякуємо колегам за надійну співпрацю, а пацієнту бажаємо швидкого відновлення!» - зазначають у дописі.
Читайте також:
- Рахунок ішов на секунди: на Волині медики екстренки повернули людину до життя після зупинки серця
- Коштує копійки, а користі — на вагу золота: яка каша підтримує здоров’я підшлункової
- 53 роки в медицині: волинський хірург розповів, що тримає його біля операційного столу