Хлопці з гурту «Антитіла» врятували військового журналіста: йому збирають кошти на реабілітацію

Хлопці з гурту «Антитіла» врятували військового журналіста: йому збирають кошти на реабілітацію

Під час підготовки чергового сюжету про воїнів, які обороняють Харків від російських загарбників, спеціальний кореспондент Центральної телерадіостудії Міноборони Данило Іщенко потрапив під обстріл і отримав важке поранення.

Про це пише голова у Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

Тепер військовий журналіст Данило Іщенко, після лікарень, в яких йому змушені були ампутувати ногу, проходить реабілітацію у Львівській області.

«У госпіталі в Харкові, хірург, який мене штопав, сказав, що я - щасливчик. По-перше, у момент поранення поруч була група толкових бойових медиків. До слова, рятували мене хлопці з гурту «Антитіла», які пішли воювати з росіянами й стали янголами переднього краю. По-друге, врятувало спортивне минуле й невелика вага: крововтрата була шалено швидкою», - розповідає Данило Іщенко.

Національна спілка журналістів збирає кошти для мужнього колеги, адже лікування та реабілітація є тривалою справою.

Данило прагне отримати закордонний біонічний протез, який дозволить витримувати великі фізичні навантаження. Дозволить продовжити службу Україні.

За зверненням НСЖУ до японських благодійників - Фонду майбутніх поколінь та корпорації Green Coop - Данилові Іщенку надано матеріальну допомогу на суму понад 75 тисяч гривень. Водночас в Україні триває збір коштів серед журналістів, редакцій ЗМІ та громадян, які хочуть підтримати реабілітацію Героя. Допомогти коштами можна, здійснивши переказ на картку: 5168745606285465 (Данило Іщенко).

Можливо зацікавить