Євген Клопотенко отримав міжнародну блогерську премію

Євген Клопотенко отримав міжнародну блогерську премію

Євгена Клопотенка визнано інфлюенсером року на церемонії вручення міжнародної премії World Influencers and Bloggers Awards 2022, яка проходила у французьких Каннах. Він переміг у номінації Food Influencer. Про це повідомляють на сайті klopotenko.com.

«Зараз Україні як ніколи потрібно відчувати підтримку, знати, що ми не самі у цій боротьбі. У цьому залі сьогодні зібралися світові тревел блогери, фешн блогери, фуд блогери. Я розумію, що, можливо, контент про війну – це не те, чого від вас очікує ваша аудиторія. Але в Україні є сотні крутих представників у кожній з цих сфер – ви можете розповідати про неймовірних українських митців та музикантів, ресторани та туристичні місця, підприємців та представників культури. Говоріть про Україну у кожному з цих напрямів! Повірте, Україна – неймовірна країна, якій є що показати світу!», - сказав Євген під час нагородження.

Цього року World Influencers and Bloggers Award відбулася вчетверте. Її було започатковано у 2019 році. Традиційно нагородження проходить у травні під час Каннського кінофестивалю. Конкурс заснувала Всесвітня Асоціація World Influencers and Bloggers, яка представляє світову спільноту блогерів та інфлюенсерів з понад 200 мільйонами користувачів у соціальних мережах, як то Instagram, Twitter, Facebook, TikTok, Youtube.

Євген Клопотенко отримав міжнародну блогерську премію

Щороку оргкомітет відзначає найкращих світових лідерів думок і блогерів за їхні досягнення та позитивний вплив на аудиторію соціальних медіа.

Примітно, що цього року церемонія нагородження відбулася зі зміною звичного формату події – під час гала-вечері, що проходить у каннському готелі Martinez, будуть зібрані кошти для потреб України. Оргкомітет заходу закликав інфлюенсерів, блогерів та гостей підтримати їхню ініціативу та допомогти тим, хто страждає в Україні від російської військової агресії.

Євген Клопотенко отримав міжнародну блогерську премію

Можливо зацікавить