Коли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірні

Коли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірні

Бібліотека-студія ДіМ, проспект Грушевського, 1, запрошує лучан попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірні. У просторі є світло, інтернет і Wi-Fi.

Про це пише Таблоїд Волині

Якщо навіть в одній хаті є світло, то вже українців прийде багато і всім всього вистачить! Саме так сьогодні працюють працівники бібліотеки - студії ДіМ приймаючи лучан в освітлених залах книгозбірні. Окрім того, для послуг відвідувачів теплий чай, кава, печиво і можливість пообідати, оскільки в бібліотеці є кухня з певним набором техніки, – написала на своїй фейсбук-сторінці Ніна Бочарова, очільниця бібліотеки-студії ДіМ.

Вона також додала, що під час планових відключень у Луцьку минулими тижнями, у бібліотеці практично постійно було світло. Тому, коли вчора наступив колапс, колектив зрозумів, що бібліотека також може стати одним із пунктів незламності.

Із самого ранку, попри санітарний день, працівники книгозбірні опублікували та поширили інформацію серед знайомих та місцевих груп про те, що в бібліотеці-студії ДіМ є світло, інтернет для роботи, можливість набрати воду та просто погрітися. Не пройшло й двадцяти хвилин, як почали сходитися люди: журналісти, студенти, викладачі, учні. Приходили також люди із сусідніх ОСББ з дітками, щоб повчити уроки та зарядити пристрої.

«Вчора ще погода була не надто приємна і крім електроенергії, ми пропонували нашим гостям чай, каву та навіть бублики. Всіх обігріли та потішили», – розповіла Ніна Бочарова.

Коли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірні

Сьогодні в бібліотеці знайшли прихисток та інтернет учасники «Інклюзивної артрезиденції "Інклюзивний хаб у Луцьку». Координаторка проєкту Вікторія Колодяжна поділилася з умовами проведення 4-х денного заходу в таких нестабільних умовах з електропостачанням:

«Тренінг починався в хабі і спершу ми переживали про безпечне місце на випадок повітряної тривоги. Тепер у нас важчі завдання: безпечне місце з інтернетом та світлом, тому доводиться бігати всім містом. Але від цього ми не втрачаємо ентузіазму та жаги вчитися. З бібліотекою ми вже давні партнери, проводили часто тут заходи та просто товаришували. Це справді ДіМ, який всіх і завжди приймає».

Телефон для контакту: 24-90-72. Бібліотека-студія ДіМ працює до 17 години.

Коли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірніКоли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірніКоли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірніКоли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірніКоли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірніКоли немає світла: лучан запрошують попрацювати, зігрітися та зарядитися в стінах книгозбірні

Можливо зацікавить