Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/news/ZyNSmkFJ3eEqqGn40Yf15BM6aijoRJ9N9Ku7h20k.png)
Вперше в Україні у місті Мукачево відбулися Всеукраїнські змагання з авіамодельного спорту та операторів БПЛА. Участь у заході взяло дев’ять команд із різних областей: 34 юніорів з Волині, Полтави, Хмельницького, Івано-Франківська, Закарпаття та Києва.
У коментарі журналістам ВСН очільниця Центру позашкільної освіти обласної ради Оксана Філіпчук розповіла, що Волинь представляли вихованці Центру Владислав Голярчук, Назар і Данило Ющаки, яких готував Анатолій Михалевич.
«Попри всі труднощі та ненайкращу техніку, наша команда здобула перемогу. Щиро вітаю хлопців і тренера із заслуженим визнанням. Наш Центр намагається підтримувати своїх вихованців. Ми стараємося знаходити кошти, аби забезпечувати їхню участь у змаганнях, адже розуміємо, що це чудова можливість обмінятися досвідом, удосконалити свої навички. Пишаюся талановитою молоддю Волині, за якою наше майбутнє», – наголосила Оксана Філіпчук.
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/image-icons/qqyeKDsb9VAN3kkIqxd0T0paASZDqEgO6fHV6uGc.jpg)
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/image-icons/aFrN6gIzPyffGDcV6ytjseFR2AoGKM8cw6snrpVO.jpg)
Юнаки та дівчата змагалися у швидкості проходження повітряного маршруту на відкритій місцевості та у залі. Змагання проводилися з ініціативи та за підтримки МОН України.
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/image-icons/5pCQHQtC203wxDIIJSrOUyvtyuzQSeb3IMA7VZDu.jpg)
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/image-icons/JWj9Rf78qfAcytNDBpOtviU7RqXpAoc8JiffLtlU.jpg)
Так, в особистому заліку у класі моделей D2 Назар Ющак виборов І місце, Владислав Голярчук – ІІ місце. У класі моделей D1 переміг Владислав Голярчук. У класах моделей D2 та D4 чималу кількість балів до командного заліку налітав Данило Ющак.
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/image-icons/OX7NCKssC76AiTG3k4Y2Jy7nBSG8Nl4L4PGkEgGS.jpg)
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/image-icons/TM445XKolydtGObv6saIfztmdKzQCp85Ras3hIRD.jpg)
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/image-icons/JGoKqf2CIXmA8X5uLleLzU2qnOs0dtrJ2hwmLOoa.jpg)
![Команда з Волині перемогла на Всеукраїнських змаганнях з авіамоделювання](https://vsn.ua/storage/image-icons/LikPG46Kae8guWYbBKdLUChjdsidz8r49pIcAJQI.jpg)
Читайте також:
- Двоє випускників з Луцька стали переможцями всесвітньої олімпіади геніїв у США
- Волинянка здобула золото на Чемпіонаті Європи з армреслінгу
- Волинянин Вадим Чернов завоював «бронзу» на Кубку Європи в Естонії