Конфісковані з російських фур акумулятори та шини передали волинським військовим

Конфісковані з російських фур акумулятори та шини передали волинським військовим

Згідно з рішенням Ради оборони області конфісковані з російських фур акумулятори і шини були націоналізовані, а сьогодні ми передаємо їх на потреби військових частин на території Волині. Про це повідомляють у Волинській обласній військовій адміністрації.  

Нагадаємо, ще у перші дні війни в області затримали фури, зареєстровані на країну-агресора. У вантажівках також був товар, котрий прямував до різних країн. Усі російські фури були вилучені та передані на потреби військових, зокрема більшість передали для прикордонників, решту для військових частин. 

Щодо товару, що перебував у автівках, то його доля була вирішена на засіданнях Ради оборони області. Частину, що прямував до європейських країн, ми повернемо.

Однак, акумулятори та шини, котрі прямували до росії, передаємо для потреб наших військових.

Конфісковані з російських фур акумулятори та шини передали волинським військовимКонфісковані з російських фур акумулятори та шини передали волинським військовимКонфісковані з російських фур акумулятори та шини передали волинським військовимКонфісковані з російських фур акумулятори та шини передали волинським військовим

Можливо зацікавить