Квартира, будинок та автомобіль: на Волині вогнеборці рятували людське майно
![Квартира, будинок та автомобіль: на Волині вогнеборці рятували людське майно](https://vsn.ua/storage/news/S0HcANPWqqRmj2tkwM2CfpjNvteB7UXB0PaH0JVi.png)
24 квітня рятувальники 25-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Луцька ліквідували пожежу на балконі у дев’ятиповерховому цегляному житловому будинку на вулиці Конякіна.
Ймовірно, причиною загорання стало необережне поводження з вогнем невстановлених осіб, горіли речі домашнього вжитку, - повідомляють у Головному управлінні ДСНС України у Волинській області.
Ввечері того ж дня у місті Луцьку на вул. Рівненській через коротке замикання електромережі загорівся легковий автомобіль. Пожежу ліквідували рятувальники 1-ї ДПРЧ.
У смт Дубище Рожищенської міської громади пожежу в цегляній двоповерховій будівлі ліквідували рятувальники 3-ї ДПРЧ м. Рожище разом з працівниками місцевих пожежних команд сіл Копачівка та Переспа. Імовірно, лихо трапилося внаслідок короткого замикання електромережі.