Луцьк готують до пляжного сезону: виділили кошти та встановили терміни

Луцьк готують до пляжного сезону: виділили кошти та встановили терміни

Відпочинок в місті дозволили на двох пляжах: в Центральному парку та на Теремнівській водоймі. Про це розповів начальник управління з питань цивільного захисту населення міськради Юрій Кирилюк, пише Суспільне.

Термін купального сезону в місті встановили з 1 червня до 31 серпня. За словами Юрія Кирилюка, міська рада виділила 560 тисяч гривень на роботу та облаштування міських пляжів.

«Це на зарплати, на закуплення обладнання для рятувальників, обстеження підводної частини дна, на благоустрій для того, щоб пляж виглядав гарно, на покос трави – в межах 50 тисяч гривень», - каже посадовець.

За його словами у разі сигналу тривоги відпочивальники повинні йти в укриття. Де саме на Теремнівській водоймі та Центральному пляжі є офіційні укриття - не назвав.

«Зразки води з двох пляжів Луцької тергромади 25 травня взяли фахівці міського лабораторного центру. На сьогодні дослідження проводяться, вода в роботі. Протоколи та результати води будуть відомі на наступному тижні», - розповіла фахівчиня Марія Білоножко.

Наразі на обох пляжах міста тривають роботи з облаштування, зокрема комунальники косять траву та облаштовують безпечні заходи у воду.

Можливо зацікавить