Мати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникам

Мати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникам

На Волині встановили меморіальні дошки полеглим Героям Артуру Омельчуку та Максиму Карамальському

Відкриття меморіальних дошок випускникам закладу ліцею с.Хобултова відбулося 3 жовтня.

Зібралися рідні та близькі загиблих, староста Оксана Морозюк, настоятель місцевого храму Юрій Зінчук, працівники культури с.Хобултова Ірина Бугай, Ніна Гнатюк, сільський бібліотекар Ірина Рудь, директор ліцею Ольга Шимонюк, педагоги закладу, учнівська молодь та жителі сіл Підгайці й Хобултова.

Право відкрити меморіальні дошки було надано матерям загиблих Героїв: Ларисі Куляк та Наталії Онищук. Освятив пам’ятні знаки отець Юрій та висловив співчуття родинам, які втратили синів.

Зі сльозами на очах говорила директор ліцею Ольга Шимонюк про втрату своїх учнів, Омельчука Артура та Карамальського Максима, які ціною власного життя дали можливість усім нам зустрічати світанки, жити, вчитися й працювати.

Мати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникамМати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникамМати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникамМати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникамМати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникамМати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникамМати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникамМати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникамМати впізнала Героя за перснем: на Волині встановили меморіальні дошки полеглим захисникам

Тіло 25-річного Героя з Волині Максима Карамальського після загибелі тиждень пролежало під палючим сонце. Мати впізнала Героя за перснем на пальці. Жінка до останнього відмовлялася вірити у те, що її сина більше немає. Натомість рідний батько, який упродовж багатьох років не давав про себе знати, не погребував грішми, омитими кров'ю рідної дитини.

Артур Омельчук загинув у результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України. Він був старшим механіком-водієм-гранатометником зенітного ракетного взводу зенітно-ракетної батареї зенітного ракето-артилерійського дивізіону.

Читайте також:

Можливо зацікавить

Поховання військового
відео

Загинув у бою на Донеччині: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром Грищуком

Світло відключення

На Волині застосують графіки обмеження електропостачання

Запоріжжя війна
відео

Передчасно обірвалося життя: на Волині зустріли Героя Олександра Мажулу

військовий вбивство

Вбив батька й сина з волинської тероборони: оскаржуватимуть вирок для військового

волонтер обстріл
відео
фото

Доставляла допомогу воїнам: волонтерка з Волині потрапила під ворожий обстріл

Війна спорт

Трагічна звістка: на війні загинув спортсмен з Волині Віталій Тимофєєв

Рідні солдата Віктора Шершня з Волині отримали посмертну нагороду воїна - Хрест Героя
фото

Рідні солдата Віктора Шершня з Волині отримали посмертну нагороду воїна - Хрест Героя

Євгеній Недищук, Волинь

23 квітня: хто з волинян святкує День народження

Війна в Україні Герой України

У день загибелі міг не йти на позиції, бо щойно прийшов з «нуля»: триває збір підписів про присвоєння волинянину державної нагороди