"Майбутнє європейців - у наших руках": митрополит Михаїл передав луцьким волонтерам бойовий прапор

"Майбутнє європейців - у наших руках": митрополит Михаїл передав луцьким волонтерам бойовий прапор

7 березня митрополит Луцький і Волинський Михаїл провідав луцьких волонтерів, які уже котрий день поспіль приймають гуманітарні вантажі з країн Європи для українських захисників, переселенців. А також для мешканців населених пунктів, які потерпають від обстрілів російського окупанта. Центр розгорнувся у приміщенні волонтера Івана Оларя.

Митрополит благословив волонтерів, підбадьорив їх, і вручив адресний бойовий український прапор, аби він надихав їх на ще більше забезпечення тилу, як військових, так і цивільного населення.

"На цьому прапорі Україна знаходиться в центрі Європи. А європейцям потрібно розуміти, що їхнє майбутнє - у наших руках. Як справимося ми в Україні, такою і буде їхня подальша доля. Тому тут потрібно і закрити небо, і допомогти відродити нашу державу", - наголосив владика Михаїл.

Також він зазначив: "Ось таким єдиним цілим, як сьогодні наш народ, потрібно бути, і після Перемоги над Росією", - каже митрополит.

На думку владики Михаїла, людині Господь дає випробовування, аби вона здолала цю трудність, отримала урок, і пішла вперед: "У нас є один вихід, лише вперед, і лише Перемога".

Можливо зацікавить