Потрібні всім і всюди: інтерв'ю з керівником єдиної на Волині фабрики виготовлення дверей «Metr Door»
Двері волинської компанії «Метр на Метр» встановлені у найсучасніших житлових комплексах нашого регіону. Її очільник Віктор Грушецький вдало зауважує, що двері потрібні усюди. Тож аби не залежати від постачальників, компанія створила у Луцьку власну фабрику «Metr Door», майстри якої виготовляють якісну продукцію для клієнтів не тільки в Україні, а й за кордоном.
Журналісти ВСН поспілкувалися з керівником компанії Віктором Грушецьким, відвідали фабрику, де виготовляють двері ТМ «Metr Door», побачили увесь процес, під час якого стальна плита набуває форми та перетворюється у незамінного супутника житла.
- Компанія «Метр на Метр» є єдиним виробником дверей на Волині, реалізує продукцію по всій Україні, а також експортує за кордон: до Сербії та Балтійських країн. Як розпочинався ваш шлях?
- Ми починали з будівельних матеріалів: продавали сантехніку, плитку. Згодом перейшли до дистрибуції вхідних і міжкімнатних дверей. Але товари постачальників нас не завжди задовільняли, тому вирішили створити власне виробництво, щоб робити якісні двері, які відповідали б вимогам наших клієнтів. Наразі у нас є повний комплекс послуг: від виробництва до доставки та монтажу.
Це заслуга не однієї людини, а всієї компанії. Наприклад, у нас є працівник, який працює вже 14 років. Він один із наших столярів, які роблять свою роботу з любов’ю і великою майстерністю.
- Уже довгий час співпрацюємо із Будівельною компанією «Інвестор». Виготовляли двері для окраси нашого міста - житлового комплексу «Супернова». Також для таких об'єктів як «Амстердам», «Струмочок», «Сіріус», «Юпітер», «Оріон» та інших.
Наша мета - задоволені клієнти. Аби люди, у чиїх домівках встановлені наші двері, почувалися у безпеці та тішилися гарному дизайну. Компанія працює за японською системою «Кайдзен», що означає оптимізацію виробництва, мінімізація втрат, економія люського ресурсу та постійне вдосконалення.
- Які матеріали використовуєте для виготовлення дверей?
- Наші двері мають металевий каркас, декоративну обшивку з МДФ, полімерних плит. Можуть бути виконані у будь-яких розмірах та кольорах. Також робимо різноманітні декори, використовуємо ламінат, скло. У нас є власний дизайнер, але зазвичай клієнти самі дають завдання.
Наприклад, дизайнери інтер’єрів замовляють у нас двері, які відповідають їхнім проєктам. Можемо забезпечити додаткову тепло- та звукоізоляцію за побажанням клієнта.
- А що стосується фурнітури? Вона українська чи імпортна?
- На жаль, в Україні не виготовляють якісну фурнітуру. Є деякі виробники, наприклад, у Києві, але це бюджетний сегмент. Ми використовуємо закордонну фурнітуру з Італії та Туреччини.
- Ви працюєте тільки з масовими замовленнями чи виконуєте індивідуальні?
- У нас повний цикл виробництва: від замірів і проєктування до монтажу та доставки. Робимо як масові партії, так і одиничні замовлення, гарантія на вироби - 12 місяців.
- Чи були незвичайні замовлення, які запам'яталися найбільше?
- За роки нашої діяльності ми виконували дуже різнопланові замовлення, адже двері потрібні усюди. Виготовляли двері для церков, були й нестандартні архітектурні рішення, які втілювали.
Після розмови з Віктором Грушецьким, журналісти ВСН вирушили на фабрику «Metr Door», що розташована у Луцьку. Тут відбувається перевтілення стальної плити у двері на будь-який смак.
Як створюються двері «Metr DOOR»
Спершу розробляють технічне завдання: врахування розмірів, дизайну, матеріалів. Далі створюють креслення та 3D-моделі конструкції. Згодом у декілька етапів відбувається процес виготовлення:
- Метал ріжуть на спеціальних верстатах, вирізають деталі каркаса, обшивки та отворів для замків і петель. Потім каркас зварюють та формують основу майбутніх дверей.
- Далі монтують внутрішнє наповнення: встановлюють утеплювач та звукоізоляційні матеріали, закріплюють.
- Згодом відбувається оздоблення дверного полотна та нанесення антикорозійного покриття на металеві частини, монтаж декоративних накладок, фарбування або покриття: нанесення декоративного шару, якщо передбачено, наприклад глянець, або ж матовий ефект.
- Наступний етап - встановлення замків і фурнітури, після чого - контроль якості: перевірка на герметичність, звуко- та теплоізоляцію, тестування роботи замків, петель і всіх механізмів.
Читайте також:
- «Немає таких завдань, з якими би ми не впоралися»: як на Волині працює фабрика з виготовлення вікон
- Енергетична незалежність житла: як блекаут вплинув на будівництво ЖК «Амстердам»
- У ЖК «Амстердам» можна купити квартири по програмі єОселя