«Немає таких завдань, з якими би ми не впоралися»: як на Волині працює фабрика з виготовлення вікон
Український виробник ТзОВ «Ренопласт», що спеціалізується на виготовленні якісних металопластикових та алюмінієвих конструкцій, відомий та визнаний не лише на Волині, де розташований, а й у всій Україні та деяких країнах Європи. Журналісти ВСН завітали на це виробництво та поспілкувалися з директором «Ренопласт» про діяльність підприємства та плани на майбутнє.
Потужності компанії «Ренопласт» розташовані у місті Нововолинськ, Волинської області. Тут функціонує повний цикл виробництва: включно з власними лініями з виробництва склопакетів, металопластикових вікон та дверей будь-якої складності, в т.ч. арочних та трапецевидних. Також компанія спеціалізується на виготовленні різноманітних алюмінієвих конструкцій.
Директор ТОВ «Ренопласт» Павло Залевський приєднався до команди підприємства у листопаді минулого року. До цього моменту компанія практично на 90 відсотків працювала суто на ринок Волині: з приватним сектором та забудовниками.
«Раніше підприємство виробляло 50 конструкцій за зміну, хоча потужності дозволяли збільшити цю кількість. Зараз же ми на існуючому обладнанні виготовляємо понад 100 конструкцій за зміну.
Також опрацьовуємо і нові напрямки: у Києві та Київській області здійснюємо відновлення будівель, постраждалих від прильотів . Реалізуємо проєкти у Бучі, Львові, Буковелі, Ворохті, Івано-Франківську, Трускавці, Дрогобичі, Житомирі, Тернополі, Вінниці, Хмельницькому та Чернівцях», - розповів Павло Залевський.
Підприємство використовує лише найсучасніші технології та якісні матеріали від перевірених іноземних та вітчизняних виробників. Це гарантує високий рівень виробництва конструкцій та довговічність їх використання.
«Ми працюємо з німецьким профілем Salamander класу «А», який виготовляється в Європі. Ми імпортуємо його та переробляємо. Загалом цей профіль переробляють лише декілька підприємств в Україні. Також працюємо з профілем вітчизняного виробництва WDS. Це дозволяє забезпечити потреби на віконному ринку, від бюджетного до преміум-класу - зауважив Павло Залевський.
У «Ренопласт» діє власне конструкторське бюро, завдяки чому вдається забезпечити виконання як стандартних завдань, так і розробку унікальних рішень відповідно до індивідуальних побажань клієнтів.
«Усі проєкти ми реалізуємо «під ключ», адже кожен - унікальний. Немає таких завдань, з якими ми би не змогли впоратися», - зазначив директор «Ренопласт».
Однією з переваг компанії «Ренопласт» Павло Залевський вважає географічне розташування, а саме безпосередню близькість до кордону з європейськими країнами, адже це впливає і на формування цінової політики.
«Більшість матеріалів для виготовлення конструкцій є імпортними, особливо це стосується листового скла, яке може бути тільки імпортне. На жаль, в Україні не змогли побудувати завод з виготовлення листового скла, хоча протягом останніх 15 років таких спроб було декілька, але вони так не увінчались успіхом. І весь цей час все листове скло в Україну поставляється з-за кордону.
Виходячи з тих сучасних обставин, географічна локація наших потужностей дозволяє нам самостійно (без посередників), купувати сировину в Європі. Ми маємо спеціалізований автопарк для перевезення скла jumbo-формату. Тому ми маємо можливість значно економити на цих процесах, не переплачуючи за матеріали. А це безпосередньо відображається на вартості кінцевого продукту», - пояснив Павло Залевський.
У «Ренопласт» задіяно близько 70 працівників, проте штат планують збільшити:
«Плануємо збільшити чисельність працівників, адже беремо участь в отриманнs ґрантів на додаткове обладнання, що дозволить нам збільшити виробництво утричі та вийти на рівень у 250-300 конструкцій в зміну.
За попередніми підрахунками, близько 40 працівників потрібно буде додатково залучити. Тож ми вже працюємо над підбором фахівців!» - пояснив Павло Залевський.
«Ренопласт» співпрацює і з професійними освітніми закладами Нововолинська: на базі виробництва проводяться пізнавальні екскурсії для студентів, зокрема Нововолинського електромеханічного коледжу, на яких студенти можуть побачити весь технологічний процес виготовлення вікон. Також у планах співпраці - проходження практики студентами відповідного навчального закладу у компанії.
З осені у «Ренопласт» планують впровадити співпрацю з міжнародними благодійними фондами таких країн як США, Данія, Німеччина, Чехія, Польща та Литва. Крім того, є домовленості щодо співпраці по експорту продукції в Німеччину, Литву, Чехію, Словаччину та Канаду. Перші партії товару на експорт мають поїхати уже в квітні.
Власний автопарк підприємства дозволяє компанії здійснювати доставку по Україні в кількості 400-500 конструкцій в день.
«Відповідно ми розширяємо не тільки географію продажів, а й напрямки продажів. Крім будівництва, експорту та приватних клієнтів, активно залучаємо до співпраці дилерів у всіх регіонах Західної України. Адже маючи весь асортимент товару в одного виробника, дилер має можливість в повному обсязі задовільнити будь-які потреби своїх клієнтів, отримавши своєчасно високоякісний товар прямо на об’єкт, де його монтують.
«Наша мета – стати лідером віконного виробництва на західній Україні та створити ідеальні умови для партнерства і розвитку даної галузі за рахунок швидкості, якості, лояльності, чіткої зрозумілості процесів, повної відкритості та можливості рости разом з нами. Тож запрошуємо до співпраці партнерів та охочих стати працівниками нашої команди!»
Читайте також:
- У місті на Волині за понад 7 мільйонів євро збудують житло для переселенців
- Будівельна компанія «Інвестор» перша на Волині підписала договір про МОНи за новим законодавством
- Влада, благодійники і бізнес Волині об'єдналися, аби допомогти Харківщині