Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/news/dNgAEASXgCKeXcg2uQUIxGn6ajJy5ObyWJSAT7KQ.png)
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відвідав парафію Святителя Миколая Чудотворця в селі Городище Луцького районного деканату Боратинської громади з нагоди 20-ліття служіння настоятеля, 15-ліття освячення храму та престольного празника.
Престольне свято громада відзначає 22 травня – у день перенесення мощей святителя Миколая з Мир Лікійських у Барі. Про це повідомили у Волинській єпархії Православної Церкви України.
За Божественною літургією разом із владикою молилися настоятель протоієрей Богдан Лисак, інше духовенство благочиння. Церковними відзнаками нагороджено активних парафіян.
На початку ХХ ст. у Городищі був храм, який зруйнували 1943-го. На початку 90-х розпочато будівництво нового двоярусного Божого дому на честь Святителя Миколая Чудотворця. Тоді, у 1991-му, зареєструвано громаду. У 1992-му розпочали богослужіння в нижньому храмі; поступово будувався верхній. 1 червня 2008 р. ще тоді єпископ Луцький і Волинський Михаїл освятив церкву.
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/aLBrVYtcIIPpuGvEEnXmhU3gcGl24KlNSGvuITb5.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/F87IY4kyhbAVodotBqqVvTqbnPzkdaqmg6Kr0OYj.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/2bbwsq676YTAknzbCNyAFwMMjDkm8sJY0GsvlfFM.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/5FhHL7oIQyxCZHpYOuuNQLsZU2WrsIr9VKvueM5q.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/jg4bWImjiPx29dUlNUAlbMLZIXyfhwtcmY1jGf0Q.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/EA8RNT0pjJwphYHRjWDIIgxtpGWjoV2OL6ygwlC8.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/XPP9CHpx93eVyZA58KMZl4w6AkKPe0BtzWtW0swV.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/cF4cRKkqJLp2shWVIYBs25J9YiyWCSGiHWmMTgn0.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/Ob3Rt9cJJ4LJF3LfYI6qDQA7ICXZAgnQ3Y5fWJbu.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/o2SZ0uX52qP6vSLkiIEPjf7X1Qmqm3jUh161JynC.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/QEcf3fnW1RKdS3CTEo6aD3b7HUPiahaq82Y2M7Tw.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/6QxWa2yJGCM8cTC0kzxaE9TwJIBVdcBOmErxQWzn.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/obEz43eLT879PXOdmB76tpir1lk91F5t2QW9TKlR.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/ag3b1W7iSLt1JrmPtOdkfVHrRaoOUYGkKW26CUS6.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/28aVLNv7Q7at2nzjgfWVqrDDSQND9OcKWZhD6tGS.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/ppyzw63P3UpWGLuubSOBKJ1n4ESz8ra4nORDrOQW.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/FWTQkZPVKcZ07woiD643t0T5K3cfceHrafrOCGEK.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/hje29vpqhgWN4OpkQHwH855mweOif07eC4FJmz9v.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/6l21AniwtuQsKEC0BXhajLjGGLqfWdHfz7nUIGlR.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/KJA03SKla5MHwtFFGvrE8w6ZELtq88MLb5fI87kK.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/ly7cZ5WARYvYpyXgINfE1j7D57qHoKQ9Isvoo887.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/r1pSlAILGqL3fgV3is4hwpJtiQuqeD8CXAvhtqFF.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/XLu92GfvalpxE531rPELWMOJhjRyt9fci8kPVefe.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/NFoHtjfi1b2TtxDFz07MfnZLtryqHzY2aLjpdGMZ.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/4uuhpymm0yq65chuJI6gLHbNhjpLJ4gXIGTS8HQO.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/k1myphmVqx5lwrwOcbsLBDcyEdgyajfmUH4bLrl6.jpg)
![Митрополит Михаїл відвідав престольне свято у селі біля Луцька](https://vsn.ua/storage/image-icons/U4BmduSYuq5IhIQRetUCivxtJXrj2NEl3QkPhhIA.jpg)
Читайте також:
- У Луцькому районі релігійна громада перейшла до ПЦУ: священник залишився у МП
- Митрополит Епіфаній молився в храмі на Волині, громада якого разом із священником приєдналася до ПЦУ
- Бізнесмена з Луцька нагородили орденом ПЦУ
- «Релігійного єднання треба буде чекати десятиліттями, а можливо і століття», - митрополит Луцький і Волинський Михаїл