На Одещині третю добу шукають 10-річну дівчинку, яку віднесло в море

дівчинка, Одещина, море, ДСНС

На Одещині третю добу тривають пошуки 10-річної дівчинки, яку під час відпочинку на морі віднесло у відкрите море на надувному колі поблизу села Сичавка Одеської області.

Про це повідомляє ДСНС Одещини.

За інформацією рятувальників, дівчинка відпочивала біля моря разом із прабабусею. Під час купання дитина була на надувному колі, після чого її віднесло від берега. Відтоді на місці тривають масштабні пошукові роботи.

У ДСНС повідомили, що від початку операції фахівці вже обстежили 6 кілометрів узбережжя. Також перевірено 210 гектарів надводної поверхні та 4,5 гектара морського дна.

До пошуків дівчинки залучені водолази, рятувальники, психологи та фахівці безпілотних систем. Роботи тривають уже третю добу, однак наразі про завершення пошукової операції не повідомлялося.

Рятувальники наголошують, що такі випадки особливо небезпечні на стихійних пляжах, де немає облаштованих рятувальних постів, перевіреного дна та контролю за безпекою відпочивальників. Окрему небезпеку становлять надувні плавзасоби, які можуть швидко віднести дитину або дорослого від берега навіть за, на перший погляд, спокійної погоди.

Читайте також:

Можливо зацікавить