На передову з Луцька поїхали малюнки дітей рятувальників
![На передову з Луцька поїхали малюнки дітей рятувальників](https://vsn.ua/storage/news/z23xjEVKSAilcOp5t72KkYCXsgZDQDbT616JwMX3.png)
Луцькі рятувальники передали малюнки своїх дітей військовим на передову. До наших воїхів поїхала понад 100-ня душевних послань і оберегів.
Як повідомили у ГУ ДСНС України у Волинській області, дитячі роботи дітлахи підготували у рамках Акції «Підтримай дух воїна своїм малюнком». Її організували волинські рятувальники.
Понад сотню малюнків, виконаних у різноманітних техніках зі словами підтримки, віри в перемогу України та надії на мирне життя, рятувальники передали волинським волонтерам і разом із іншою допомогою від волинян дитячі роботи передадуть військовослужбовцям в гарячі точки на сході та півдні України.