На Світязі через негоду 13 людей опинилися посеред озера, наймолодшій дитині – 2,5 роки

На Світязі через негоду 13 людей опинилися посеред озера, наймолодшій дитині – 2,5 роки

Рятувальники на катері доправили до берега 11 людей, які опинилися в негоду посеред Світязя.

«26 липня о 16:58 на лінію 112 надійшло прохання про допомогу від чоловіка, який разом з 13 людьми, серед яких 7 – діти, перебував у надувному човні на озері Світязь. Над водоймою здійнявся сильний вітер й хвилі могли будь-якої миті перекинути плавзасіб, що перебував на значній відстані від берега», - повідомили у ДСНС Волині.

На допомогу людям спрямували працівників групи водолазно-рятувальних робіт селища Шацьк, які якраз патрулювали акваторію на катері.

Вони за лічені хвилини дісталися до човна з людьми, помістили 7 дітей, двох 17-річних підлітків та двох дорослих на рятувальний катер і попрямували до берега.

Ще троє чоловіків, які перебували на плавзасобі в рятувальних жилетах, благополучно дісталися до берегової лінії самотужки, увесь час перебуваючи в полі зору рятувальників.

Уже о 17:07 всі учасники пригоди уже були в безпеці на березі. Наймолодшій дитині – 2,5 роки.

На Світязі через негоду 13 людей опинилися посеред озера, наймолодшій дитині – 2,5 рокиНа Світязі через негоду 13 людей опинилися посеред озера, наймолодшій дитині – 2,5 рокиНа Світязі через негоду 13 людей опинилися посеред озера, наймолодшій дитині – 2,5 роки

Читайте також:

Можливо зацікавить