На Волині чоловіки-переселенці не хочуть ставати на військовий облік

На Волині чоловіки-переселенці не хочуть ставати на військовий облік

На Волині чоловіки з категорії внутрішньо переміщених осіб не поспішають ставати на військовий облік

Про це під час брифінгу 25 жовтня розповів начальник сектору мобілізаційно оборонної роботи Волинського обласного терцентру комплектування та соцпідтримки Павло Свадовський.

За його словами наразі точну цифру внутрішньо переміщених осіб чоловічої стати на Волині складно назвати, адже вона постійно змінюється. Дехто стає на облік, але є й такі, що їдуть за кордон, в інші регіони України, або ж повертаються в деокуповані міста та села.

«Загалом ситуація з цим по Волині складна. Раніше таких осіб було на Волині до 70 тисяч. З них чоловіків призовного віку - від 25 до 30 тисяч. Проте станом на 25 жовтня стало на військовий облік 2 260 чоловіків, з них - 198 офіцерів. А з початку повномасштабного вторгнення було призвано лише 443 чоловіки-переселенці, з них 82 офіцери. 

Не хочуть вони виховуватися, не розуміють проблеми. Хоч серед них є різні люди, але немає бажання ставати на облік і захищати країну. Думаю, час все поставить на свої місця, і ми з цим розберемося», - зазначив Павло Свадовський.  

Фото - ілюстративне. 

Можливо зацікавить