На Волині ще одна громада відреклася від московського патріархату
![На Волині ще одна громада відреклася від московського патріархату](https://vsn.ua/storage/news/l1lGDkdTMT7RZ2UcWZ9FRCefyDR9zZTGFHyZEULk.png)
Громада Воскресіння Господнього сіл Звірів, Олександрія і Новокотів Луцького районного деканату возз’єдналася з ПЦУ. Про це повідомляє Волинська єпархія Православної Церкви України.
На загальних зборах майже всі миряни підтримали таку пропозицію. Батюшка ж пішов проти волі свого приходу.
26 квітня парафія відсвяткувала престольний празник уже поза Московським патріархатом. Божественну літургію відправив декан Свято-Успенського округу протоієрей Андрій Мовчанюк та інше духовенство.
Митрополит Луцький і Волинський Михаїл задовольнив прохання громади і прийняв її до складу нашої єпархії. Тож незабаром ця спільнота матиме постійного настоятеля.
Храм у Звірові – дерев’яний, зведений у XVIII ст., пам’ятка архітектури.
Це вже сьома парафія у нашій єпархії влилася в ПЦУ після початку повномасштабної війни Росії проти України і 87-ма всього після одержання Томосу про визнання автокефалії нашої церкви.
Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що парафія Рівноапостольної княгині Ольги села Майдан-Липненський, що на Маневиччині, змінила юрисдикцію та перейшла з УПЦ (МП) до Православної церкви України.