На Волині судили чоловіка, який на Святвечір крутив вухо своїй мамі
![На Волині судили чоловіка, який на Святвечір крутив вухо своїй мамі](https://vsn.ua/storage/news/Lae25fFpVPVUem9Y5NzXYb36CVB9I8LLivKf8LcO.png)
Житель села Гряди Нововолинської громади на Волині, який ображав батьків та знущався над мамою, обійшовся штрафом.
Про це повідомляє БУГ.
31-го грудня 2022 року о 15:00 чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, безпричинно погрожував фізичною розправою своїм батькам, вчинив сварку та виражався нецензурною лайкою, чим вчинив домашнє насильство психологічного характеру. Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду.
Крім того, 6-го січня 2023 року дебошир умисно штовхав та крутив вухо своїй матері, яка проживає з ним, чим вчинив домашнє насильство фізичного характеру.
Проти горе-сина порушили адміністративне провадження за ч.1 ст. 173-2 КУпАП.
У суді чоловік визнав свою вину й просив суворо його не карати.
Однак суд визнав його винним та призначив покарання у виді штрафу в розмірі 340 гривень. Також чоловік сплатить в дохід держави 537 гривень судового збору.
Читайте також: