На Волині університети передають дані відрахованих студентів до ТЦК

На Волині університети передають дані відрахованих студентів до ТЦК

В Україні, зокрема, й на Волині, виші повідомляють до ТЦК про відрахування студентів з вищих навчальних закладів.

Про це повідомив начальник відділу військового обліку, бронювання та впровадження Єдиного державного реєстру військовозобов’язаних сектору мобілізаційно-оборонної роботи Волинського ОТЦК та СП Сергій Ососкало під час брифінгу у Волинській обласній військовий адміністрації.

Зазначимо, що особи які навчаються у закладах освіти, відповідно до статті 23 Закону України «Про мобілізацію», користуються відстрочкою.

А відрахований з навчального закладу студент, автоматично втрачає право користуватися відстрочкою від призову на військову службу під час мобілізації.

Зазначимо, що на Волині у закладах фахової вищої та передвищої освіти серед загальної кількості студентів навчається приблизно лише 3 % чоловіків, старших 25 років.

«Навчальні заклади повинні повідомляти територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, про студентів, які відраховані з навчання, відповідно до порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України №1487», – зазначив Сергій Ососкало.

Як відзначив заступник начальника управління освіти й науки облдержадміністрації Олександр Ткачук, вступ до закладів освіти регулюється умовами, затвердженими Міністерством освіти й науки України. Так, є відповідний перелік документів, які додаються до заяви абітурієнта. Туди входять й облікові документи з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Фото: колаж «Телеграфу»

Читайте також:

Можливо зацікавить