На Волині викрили керівників шести лікарень, які за «відкати» укладали договори на поставку обладнання

На Волині викрили керівників шести лікарень, які за «відкати» укладали договори на поставку обладнання

На Волині викрито групу директорів медичних закладів області та депутата райради, які заробляли гроші на хабарях «за допомогу» у проведенні тендерів на закупівлю медичного обладнання.

Про це Vesti.ua повідомили у правоохоронних органах.

Як розповіли в правоохоронних органах, фігурантами справи стало керівництво 6 клінік: директор КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», директор КП«Волинське обласне патологоанатомічне бюро», директор КНП «Рожищенський центр первинної медико-санітарної допомоги», директор КП «Турійська лікарня планового лікування», директор КП «Любешівська багатопрофільна лікарня» та директора КП «Шацька лікарня».

Ще одним фігурантом виявився депутат Ковельської районної ради.

Слідством встановлено, що вони одержували хабарі за сприяння в перемозі в тендерних торгах певного суб'єкта господарської діяльності під час закупівлі медичного обладнання. Крім того, вимагали та одержували хабарі у вигляді «відкату» за результатами укладених договорів на постачання медичного обладнання.

Як повідомили в Офісі Генерального прокурора, за даними слідства, керівники закладів системи охорони здоров’я налагодили систему «відкатів» за проведення робіт чи поставку товарів за рахунок бюджетних коштів. Сума неправомірної вигоди за укладення, своєчасну та повну оплату договорів на поставку медобладнання становила 10-20% від загальної вартості робіт.

У ході слідства задокументовано численні факти отримання посадовими особами лікарень неправомірної вигоди. Лише за кількома договорами вона склала майже 230 тис грн.

На Волині викрили керівників шести лікарень, які за «відкати» укладали договори на поставку обладнанняНа Волині викрили керівників шести лікарень, які за «відкати» укладали договори на поставку обладнанняНа Волині викрили керівників шести лікарень, які за «відкати» укладали договори на поставку обладнанняНа Волині викрили керівників шести лікарень, які за «відкати» укладали договори на поставку обладнання

До слова, у директора КП «Любешівська багатопрофільна лікарня» під час обшуку правоохоронці вилучили дві гранати Ф-1.

Читайте також: 

Можливо зацікавить