На Волині зіткнулися два легковики, є потерпілі
![На Волині зіткнулися два легковики, є потерпілі](https://vsn.ua/storage/news/4fItDnX04Aq5a0UihkYrndipcOVFHpC2K6GLcjRP.png)
30 травня близько 18-ої години на автодорозі поблизу села Рівне трапилася ДТП. Про це повідомляє поліція Волині.
Водій Volkswagen Golf, 39-річний мешканець Згоран, виїхав на смугу зустрічного руху та зіткнувся із Chery Amulet під керуванням 61-річного жителя села Борове.
Обоє водіїв та пасажир Volkswagen отримали тілесні ушкодження. Їм надали необхідну допомогу у медичному закладі. Транспортні засоби поміщено на арештмайданчик.
На місці події працювала слідчо-оперативна група відділення поліції з Любомля.
За фактом аварії відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілим тілесні ушкодження. Усі обставини ДТП з’ясовують слідчі.
![На Волині зіткнулися два легковики, є потерпілі](https://vsn.ua/storage/image-icons/NLuvtbgTk0nITNrhfX9UaKIEBzjWjwsZLI8jUvuu.jpg)
![На Волині зіткнулися два легковики, є потерпілі](https://vsn.ua/storage/image-icons/N29fG9W36FNs0V7B0JDKnyF2nXE4CZT8ya7XgGGQ.jpg)
![На Волині зіткнулися два легковики, є потерпілі](https://vsn.ua/storage/image-icons/PYmZL6AuCpJnCBlJj3f8RkDe3PZJpDU1hWEn6Djx.jpg)