На Волині з'явиться новий мурал
![На Волині з'явиться новий мурал](https://vsn.ua/storage/news/IxIms075MeklqyhNwMUsQcVPVTe7RHI4kynhJiLh.png)
На центральному бульварі Ковеля створюють мурал, присвячений видатній Лесі Українці.
Про це повідомляє Ковельська міськрада.
Подарунок до Дня молоді, який тепер українці з усім світом відзначають 12 серпня, ковельчанам готує Молодіжна рада при міському голові. Це буде новий мурал на бульварі Лесі Українки.
Світлана Солодун та Оксана Цюп’яшук, які уже мають досвід у створенні муралів, відтворюють на стіні знімок, який був зроблений у ковельському фотосалоні Ізраїля Епштейна у 1896 році.
Кошти на цю справу Молодіжна рада отримала завдяки участі у проєкті "Підтримка Молодіжних рад", що фінансується однією із Програм Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
![На Волині з'явиться новий мурал](https://vsn.ua/storage/image-icons/tV5ZB3XHN0Bhpz5ODD1keyi2JLyMMdw3Y7FUE6In.jpg)
![На Волині з'явиться новий мурал](https://vsn.ua/storage/image-icons/vsUrBGVFtGPa40dd5IiRTZg7BEFVWQfJ67N06UTO.jpg)
![На Волині з'явиться новий мурал](https://vsn.ua/storage/image-icons/qyUOrvVt5onYxC9Ww1X1fDdr3hmyVrifEsxCqC5M.jpg)
![На Волині з'явиться новий мурал](https://vsn.ua/storage/image-icons/N2FrHlJCCK3ND5TAF1KAnqp6Dfdxa2nVgpWJAUsN.jpg)
![На Волині з'явиться новий мурал](https://vsn.ua/storage/image-icons/SXFqQoRF7euParZ1BdeqrrnCVuyQs2UN2nVkmr02.jpg)
Читайте також:
- Бажання й віра в себе: волинянка навчилася в'язати іграшки за допомогою Ютуба і судоку
- Чудеса зі злакового стебла: як волинські майстри заготовляють матеріал для соломоплетіння