"Наше місто бомбили безперестанку": сім'я броварчан виїхала з-під обстрілів до Луцька

"Наше місто бомбили безперестанку": сім'я броварчан виїхала з-під обстрілів до Луцька

Сім'я з Броварів Київської області рятуючись від обстрілів декілька днів тому приїхали до Луцька. Почали шукати контакти для переселенців, і перший номер телефону, який їм трапився, був центру допомоги біженцям. Його організували в луцькому "Адреналін Сіті".

Як розповідає Аня у центрі їх гарно зустріли, і відразу нагодували.

"В Броварах ми терпіли обстріли до останнього, думали, може все закінчиться. Крім того, ми жили біля військової частини, і з перших днів обстріли були практично біля нас. Вікна повибивало. А далі почали бомбити місто безперестанку. І ми вирішили втікати. Сіли на останню електричку, приїхали до Києва, а вже звідти рейсовим поїздом до Луцька. Їхали в повній темноті, навіть телефоном забороняли користуватися в поїзд. Це - страшно", - розповідає Аня.

За її словами, вдома у них лишився 64-річний батько, який каже, що там постійно лунає тривога, та обстріли.

У Луцьку вони зупинилися тимчасово, далі планували їхати за кордон: "Нам волонтери мають допомогти добратися до кордону, а там буде видно, що робити далі", - каже Аня. 

Нагадаємо, що центр допомоги біженцям знаходиться в Адреналін Сіті за адресою: м. Луцьк, вул. Карбишева, 1. Наразі там надають безкоштовне поселення, гарячу їжу, чай, цілодобову медичну допомогу, психологічну підтримку, навчання на одноденному курсі "Тактична медицина та бойова підготовка", юридичні консультації. Телефон центру: 095 124 90 08.

Крім того, у луцькому клубі "Версаль" облаштували тимчасовий прихисток для переселенців за адресою проспект: проспект Грушевського, 2.

Можливо зацікавить