Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/news/vmn4DtiXa4XlXeTVT80UGEdJz00eE3JNeV8TLbQU.png)
У неділю, 4 серпня, в Свято-Троїцькому кафедральному соборі Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відслужив панахиду за 32-річним воїном ЗСУ Романом Самусіком.
Військовослужбовець проходив військову службу за контрактом та загинув 1 серпня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України в районі населеного пункту Білогір’я Запорізької області, - йдеться на сайті Луцької міськради.
Провести Героя в останню дорогу прийшов Луцький міський голова Ігор Поліщук, побратими військовослужбовця, а також чимало лучан.
Поховали Романа Самусіка у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/36dBHPcGQH5CSfR9rAmo0LOek21GB7TGFDIpuJp1.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/8eVRpaPFLgnxiH6KJgNxTkZPAvQg68LlWn8RZhYM.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/6UW0rp2egLHfBOyVhc9HryE7Xr1Ls9CcCKmYjkj7.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/jHZrsnHeoJV0nDE7A2YWosfhhNfSsmLAU6laLhWz.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/vDN7l1azlBtyAm5v3RnPT5FCHk9dVgIEob5wJexS.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/j5E54AsozWnV1KWmb9AjEX4KG9O7tDFu3uaEF4GW.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/BjHd9Hw2V7G2o5bvtS84qtpjY59pvnwpdJ7kuxaa.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/wkEO2CX4FgSeH2FthBDUzJftaTRgJmOid3k47bs5.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/lAYLW2cD4OsHYeMnqA1GaruNZP14248ch5UfSXwa.jpg)
![Назавжди 31: лучани провели в останню дорогу Героя Романа Самусіка](https://vsn.ua/storage/image-icons/GVeYZ16nKR63wJaoTvhlKoTJN2hdXjQs5rfB3sfY.jpg)
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого воїна. Вічна шана і слава Герою!