Не визнає України та вважає себе громадянкою «СРСР»: на волинянку, яка побила працівника водоканалу, відкрили кримінал

Не визнає України та вважає себе громадянкою «СРСР»: на волинянку, яка побила працівника водоканалу, відкрили кримінал

Поліція на Волині розпочала кримінальне провадження за фактом побиття працівника водоканалу жителькою вулиці Буткевича у Володимирі.

Про це пише БУГ

Нагадаємо, жителька вулиці Бутакевича 2, Жанна М. накинулася та побила палицею працівника КП «Володимирводоканал», який прийшов відключати її за несплачений борг. Своє небажання платити пояснювала тим, що вода належить народу, тож є безплатною.

На усі роз’яснення працівників водоканалу щодо вартості послуг, пов’язаних з її постачанням (оплата електроенергії, яка обходиться підприємству щомісяця майже в 1 мільйон гривень, вартість паливно-мастильних матеріалів, обслуговування мереж, ліквідація поривів тощо), не реагувала. Разом із тим, вона не визнає держави Україна та вважає себе громадянкою «Союзу РСР», про що зазначила у своїй заяві.

Коли працівники водоканалу приїхали втретє, жінка накинулася на них із палицею, облила водою та погрожувала «увімкнути 220 вольтів». Найбільше дісталося 66-річному працівнику Миколі Михайловичу, який був змушений захищатися від нападу боржниці. В ході інциденту на місце події приїхала поліція та зафіксувала факт нападу на працівників водоканалу.

В результаті чоловік отримав забійну рану голови та підшкірну гематому. Після інциденту працівник продовжує ходити на роботу.

Як повідомили виданню у поліції Волині, за даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею 125 ККУ – нанесення легких тілесних ушкоджень. Наразі встановлюються обставини. В разі доведення вини, жінці загрожує штраф, до двохсот годин громадських робіт або виправні роботи на строк до одного року.

Читайте також: 

Можливо зацікавить