Несподіване військове весілля: У Львівській міській раді одружилися військовий та волонтерка
![Несподіване військове весілля: У Львівській міській раді одружилися військовий та волонтерка](https://vsn.ua/storage/news/IudnncKUnE6x2RJ2Sw45q2gk1cTp4vM91qaLJHPg.png)
2 квітня, у кабінеті міського голови Львова одружилися військовий, засновник волонтерського руху «Допоможи фронту» Богдан Масляк та волонтерка і співорганізаторка руху Галина Мороз.
Організувати несподіване для коханої освідчення та одруження чоловіку допомогли побратими, спільні друзі та працівники мерії, йдеться на сайті міської ради.
Аби зробити пропозицію коханій, Богдан повернувся з-під Маріуполя всього на кілька днів. Про приїзд чоловіка до Львова Галина не знала. Її запросили у Ратушу, аби обговорити волонтерські питання. На зустрічі була присутня і працівниця РАЦСу, тож, після омріяного «так» нареченої, шлюб пари зареєстрували.
Як розповіли молодята, познайомилася вони на Майдані 8 років тому і відтоді разом. Чоловік робив пропозицію коханій тричі, але відповідь була одною: «Поки ти не зробиш це правильно, я не погоджуюсь». Проте війна внесла свої корективи, і в одному з перших боїв Богдан зрозумів, що такої нагоди може більше і не бути.
«І вже тоді, понад місяць тому, я прийняв рішення, що як тільки буде нагода, я вирвусь, щоб це зробити. Ще тоді я не знав, як це має виглядати, як зробити це незвично. Думаю, все вдалося», - сказав Богдан Масляк.