Об'єднала війна: у Шацьку місцеві та переселенці висадили понад 12 тисяч дерев
![Об'єднала війна: у Шацьку місцеві та переселенці висадили понад 12 тисяч дерев](https://vsn.ua/storage/news/I8OEu4R4mme8EmL3GAq99aOrn0a8BNW2sk9bnWxr.png)
У Шацькому НПП завершується весняна лісокультурна кампанія. Цьогоріч вона була особлива.
Адже до посадки лісових культур у Шацькому НПП долучилися тимчасово переселені жителі з різних куточків нашої держави, - повідомили у Шацькому національному природничому парку.
Відтак, спільними зусиллями висадили понад 12 тисяч саджанців на площі 1,8 га.
«Дякуємо усім, хто виявив бажання створити разом з нами новий ліс та приєднався до екологічної ініціативи Президента України «Зелена Країна». Ми щиро віримо, що цей день запам'ятається для Вас позитивними емоціями», - йдеться у дописі.
«Крім того, сьогодні вперше угіддя Шацького НПП поповнилися дещо екзотичними для нашого регіону птахами - фазанами, яких випустили у вільний політ», - додають у Шацькому НПП.