Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/news/X3TrUw3GXMDqAnaMrzhxp0cmFBmjZkIIjUi8cQ7W.png)
В кафедральному соборі Святої Трійці міста Луцька відспівали молодшого сержанта Миколу Сищика, який загинув у бою 18 липня в районі села Побєда Донецької області.
У вівторок, 23 липня, тужливі звуки церковних дзвонів заповнили Театральний майдан – рідні, друзі, військові і небайдужі містяни прощалися із Миколою Сищиком, який до останнього подиху був вірним своїй країні.
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/xFy10roMt9Zq6NpsI07pFcsRdopBkBDloj7elCfb.jpg)
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/GAzdzIxEfcg5ZM2MF5h2aGqLLLly7eZrS3KEY4Ob.jpg)
На жаль, малолюдно було в соборі. Біля труни сиділи згорьована дружина, її турботливо заспокоювала донька, син зі сльозами на очах дивився на прапор, яким було вкрито тіло його батька. Рідні раз по раз тужливо зітхали, а священнослужителі молилися за упокій душі новоприставленого Героя.
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/0o3f75Q3BPyZqEnzFw4LmRFHOw8JZ1Xs8B8mfy9n.jpg)
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/aaQrspGaZto5axHQSuX35yensFGUDUQE4MBg1MlQ.jpg)
Тужлива мелодія похоронного маршу зупиняла перехожих, які ставали на коліна, віддаючи останню шану Миколі Сищику.
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/dzxGDTZtA1FafesGLuUXejO5IhwkB87qzTX7Swez.jpg)
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/ekLWkHoYO2Tf670fZRVFHac1s5KWadj87qiwpHET.jpg)
Автоколона супроводжувала Героя до міського кладовища у селі Гаразджа, де у секторі військових поховань Микола Сищик знайшов Вічний спокій.
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/YpGpSf6eJwSPlshSVTOb74IcSRq5bFkG0l9oh1tm.jpg)
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/WSYLhBlWFd80iNMHOoDrerG5fpYb1a9Hn6VDeeRh.jpg)
«Прикро, що все менше людей приходять провести в останню дорогу наших Героїв. Складається враження, що війна триває лише для тих, чиї рідні і близькі знаходяться на полі бою або вже загинули», – розмірковувала пенсіонерка, яка старається приходити на кожне поховання загиблого.
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/zwVaHayUcgMX4lD1YGMPqyz7OlAR78zsEalk1BPe.jpg)
![Осиротіли донька і син: у Луцьку в останню дорогу провели 43-річного Героя](https://vsn.ua/storage/image-icons/vMk5YA2IDYFpMWkdy2YsOKXRPcEglGrOpJPi7Dsa.jpg)
Дійсно, чомусь занадто швидко люди втомилися і почали не цінувати Героїв, які життя віддали за Перемогу, яку їм не судилося зустріти. Свідченням цього й було те, як деякі водії-чоловіки перед самою автоколоною розверталися і їхали об’їзною дорогою, аби не чекати буквально кілька хвилин, поки рушить похоронна процесія. Певно, дуже поспішали, якщо не мали часу вийти з авто, стати на коліно і віддати останню шану Герою.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!