«Подобається жити в Росії»: польський футболіст розповів, чому він та лучанин Тимощук досі грають у країні-терористці

футбол війна Росія

Мацей Рибус - один з небагатьох легіонерів, які вирішили залишитись в Росії після початку повномасштабного вторгнення. Якщо його колеги по збірній від початку повномасштабної війни демонстрували свою підтримку Україні та в медіах займали проукраїнську позицію, то 34-річний поляк зберігав мовчання протягом 2 років.

Нещодавно гравець «Рубіна» розповів про своє рішення залишитись в країні-окупанта. Рибус зазначив, що в нього та зрадника з Луцька Анатолія Тимощука були схожі дилеми.

Про це пише UA Футбол.

«Я розумію, що кожен на моєму місці мав би право прийняти власне рішення. Я прийняв своє. Не під тиском людей чи постів в інтернеті, а по совісті. Мені подобається життя в Росії, в Москві. Я там швидко акліматизувався, вивчив мову, познайомився з людьми, які є моїми друзями. Сім'я почувається там комфортно. Але, на жаль, почалася війна... Нещодавно, коли я летів у відпустку, місце поруч зі мною зайняв Анатолій Тимощук, легенда української збірної. Після війни він залишився в Санкт-Петербурзі. Він у схожій зі мною ситуації, у нього дружина-росіянка, діти, які народилися там. І у нього були схожі дилеми. Хтось скаже, що ми заробили багато грошей, тому могли б у будь-який момент переїхати до Іспанії чи Кіпру. Напевно, ми могли б, але це означало б починати життя спочатку. Нічого приємного, особливо для дітей», - говорить поляк.

Читайте також:

Можливо зацікавить