Поліція вилучила зброю та наркотики у мешканця Нововолинська

Поліція вилучила зброю та наркотики у мешканця Нововолинська

Співробітники відділу кримінальної поліції відділення поліції №1 міста Нововолинськ на підставі ухвали міського суду провели санкціоновані обшуки у 36-річного місцевого мешканця. Під час обшуків у помешканні волинянина правоохоронці виявили гранату РГД-5, три пістолети з приєднаними магазинами для набоїв, близько півтори сотні патронів різних калібрів, димову шашку, бронебійний артилерійський снаряд тощо. Окрім цього, виявлено речовини, схожі на наркотичні, та саморобні пристрої для їх вживання.

Про це повідомив сектор комунікації поліції Волинської області.

Усе це поліцейські вилучили й скерували на експертизи до Волинського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України. Наразі встановлюється походження зброї.Триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 263 (незаконне зберігання вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) та ч. 1 ст. 309 (незаконне зберігання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України.

Поліція вилучила зброю та наркотики у мешканця НововолинськаПоліція вилучила зброю та наркотики у мешканця НововолинськаПоліція вилучила зброю та наркотики у мешканця НововолинськаПоліція вилучила зброю та наркотики у мешканця Нововолинська

Можливо зацікавить