Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/news/GCGWyvsgjx29bibBrjnbrWUk2WRkzKeTtx6luQR6.png)
У Луцьку пройшла масштабна благодійна гра, яку організувала команда «Mind Game». Загалом для потреб війська вдалося зібрати близько 50 тисяч гривень.
Інтелектуально-розважальна гра з темою «Луцьк та Україна» відбулася 22 лютого, участь у ній міг взяти кожен. Вартість – будь-яка паперова купюра від 100 гривень. Загалом сформували 41 команду.
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/atuCIxAdg7Cks6U8Ez9P3bDYpdaGzWcpKEEU7ys7.jpg)
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/p1NYFGtGaPcZHgFOICw6sBCUgCFy5egdCwNfzOdL.jpg)
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/KgueEA6HRlfS7F7uXwdoVQ3ONwaUwMMLuMzoZG0x.jpg)
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/UwSCPBXzZfLnBS60tji1KtknhlpgS3xm5prV3po0.jpg)
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/vkhpDIaURjospgZeTX44c3WYZuJVeSdLaYGLp4EL.jpg)
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/sqQmn2GeWJk0eCDdSdEh6UMkJvL1O5cSSUfeie1K.jpg)
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/V8LQCkICETy3msxAreG569Z2lG0DKP5HP1NL8Nql.jpg)
Загалом організаторам гри «Mind Game» вдалося зібрати — 47 987 гривень. Усі кошти підуть на FPV-дрони для одного з луцьких підрозділів.
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/Ue6860DiEOsYvwDdNQjiS3rfS9Tdz8wTMhLKRql6.jpg)
![Понад 45 тисяч на ЗСУ: у Луцьку відбулася благодійна інтелектуальна гра. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/yZqQFCnX2Km8jMydYxiBxoTjFPeGUdRmbVqsr5b9.jpg)
Довідково: Гра «Mind Game» складається з 9 турів по 6-8 запитань в кожному. Час відповіді на кожне питання – 30 секунд. Після 5 туру передбачена перерва на 10-15 хв, щоб організатори порахували проміжні бали, а команди поспілкуватись між собою та поділитись враженнями.
Всі тури різноманітні, кожен має свою окрему тематику або специфіку. Завдяки грі, учасники можуть не лише прокачати своє логічне мислення, а й дізнатися більше про своїх друзів по команді, отримати позитивні емоції, навчитись злагоджено працювати, а також відчути дух суперництва і проявити себе.
Читайте також:
• У Луцьку біля «ПортCity» встановили атракціони: які ціни на розваги
• На Волині молодята на весіллі відмовилися від квітів на користь донату на ЗСУ
• «Максимум 20%-25% пройнялися цим»: ексгравець «Волині» поскаржився на скромну допомогу ЗСУ з боку футболістів