Понад півтора року вважався зниклим безвісти: на Волині прощатимуться з молодим Героєм Олександром Буслом
У Маневицьку громаду «на щиті» на вічний спочинок повертається полеглий захисник Олександр Бусло.
У понеділок, 22 червня, орієнтовно о 10:00 годині біля Колок зустрічатимуть тіло полеглого земляка. Про це повідомив Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк.
Автомобіль рухатиметься до Маневич. Маршрут авто по селищу: проспект Волі, вулиця Незалежності до Маневицької багатопрофільної лікарні.
Далі об 11:40 годині від лікарні пішою ходою скорботний кортеж вирушить до храму Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.
Після звершення чину відспівування похоронна процесія рухатиметься за таким маршрутом: вулиця Паркова, Незалежності, Луцька, Соборності до місцевого кладовища.
Просять зустріти Героя усією громадою гідно та у пошані на рідній землі.
Олександр проходив військову службу за контрактом із вересня 2023 року. Був стрільцем-помічником гранатометника в одному зі штурмових підрозділів Збройних Сил України та мужньо захищав Україну від ворога.
Загинув воїн 15 вересня 2024 року поблизу міста Костянтинівка Донецької області. Упродовж тривалого часу рідні не втрачали надії на його щасливе повернення додому живим. На жаль, клята війна обірвала його молоде життя.
Редакція ВСН висловлює щирі співчуття родині воїна. Світла пам'ять Герою!