Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/news/WpFs9F9PVn7txg8lsqdjVuOnNQK1llgGljwCIYzW.png)
У п'ятницю, 22 вересня міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт відвідав один з найкращих навчальних закладів України, Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою, в якому здобувають освіту понад 1100 вихованців, які щоденно займаються 15 видами спорту.
Випускники цього закладу вже досягли олімпійських вершин і прославили Батьківщину у міжнародному спорті.
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/CEbwFWuuq5ecs02sy2MASx4m1a8owfe14brmIiZj.jpg)
Олімпійський урок – це велика кількість різноманітних спортивних локацій, які призначені найрізноманітнішим видам спорту і на кожному із цих учасники проявляли себе.
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/K0O5pijy50XSUSnWt9zbBhPQih4QrXUaxU3PHURZ.jpg)
«Це непростий Олімпіський урок, оскільки не завжди на такому дійстві присутній президент НОК. Цей день особливий для ліцеїстів і точно закарбується в пам’ятні кожного вихованця на все життя», – каже голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.
Пізніше відбулася загальна руханка, де ліцеїсти разом з міністром потренувалися, згодом вихованці продемонстрували свої спортивні навички.
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/v0PGxKDgU6TauWIa1FMAY34g6jAWKMx4Vc8Gefpf.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/6GbXMtRgPOoewYZrZfXpQnFQsT97jhTko55Rl3KQ.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/trQEhNek9IK4oCiuMlxHNNNV4r0MTeihqls6W1Tc.jpg)
Як проінформув розповів керівник освітнього закладу полковник Павло Боснюк, у ліцеї діє кращий на західних теренах України спорткомплекс з двома майданчиками для ігрових видів спорту, басейном, скелелазним тренажером та баштою для занять пожежно-прикладним спортом, футбольний і баскетбольний майданчики зі штучним покриттям, а також залами боксу та боротьби.
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/ALD3chXEO6QL8M7TFqvf7ti56Lo2phl3JKprw3gP.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/ImVp7CReyGCuXxWJQspPbnXxETxWOXAhvYBGvWGE.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/XUJZ1I3X02FsHlQk9cW5GB33jS4OJRSTGNG67D9z.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/03fEFMHHLeSnEEmqaZXgB6X1ekQw9GGJX3Jr3fz9.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/WDJ2ivSffY0p1P2U7yy3eiFaXe3k9gYRSQr6hbAv.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/xFWNjSDTQYQ4Y57muq31WWiSjAhmeZrHPxfAF2lX.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/xYhIl5Mu1REV8722LFTr1kVFu29nf4TtX7IrfhLf.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/OlxJxwqaVWC9d9ZgmRECKBFaMnALtaxPQQT9EuhN.jpg)
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/AxhKWjlFxqi4F3tFJ1DDxMeazNNkyHuz8D2RzjcX.jpg)
Також міністр взяв участь у відкритті фестивалю художньої гімнастики «Олімпійські грації», який триватиме декілька днів на базі ліцею.
![Руханка з ліцеїстами: у Луцьку міністр спорту відвідав військовий ліцей](https://vsn.ua/storage/image-icons/pfyC1ubdqwk1jkwwqUoLMFng8sIrsNIu4KWqgE3j.jpg)
Читайте також:
• Як Волині не втратити спортивний потенціал: до Луцька приїхав міністр спорту
• У Ківерцях є все? Як мер виправдовував стадіон за 145 мільйонів гривень
• Веслувальниця з Волині здобула дві «бронзи» на Кубку світу та «золото» в Європейських іграх-2023